fbpx
Дозвілля
Дівчина після весілля була не в змозі витримати постійні докори своєї свекрухи

Дівчина, яка виходила заміж, жила в будинку свого чоловіка і служила йому і його матері.

Так сталося, що одна дівчина, після весілля була не в змозі витримати постійні докори своєї свекрухи. Вона вирішила позбутися її.

Дівчина пішла до торговця травами, який був другом її батька. Вона сказала йому:

— Я не можу більше жити зі своєю свекрухою. Вона зводить мене з розуму. Не могли б ви мені допомогти? Я добре заплачу.

— Що я можу для тебе зробити? — Запитав травник.

— Я хочу, щоб ви продали для мене отpуту. Я отpую свекруху і позбудуся від всіх бід — відповідала вона.

Після довгих роздумів, травник сказав:

— Добре, я допоможу тобі. Але ти повинна розуміти дві речі. По-перше, ти не можеш отpуїти свекруху відразу, тому що люди здогадаються про те, що сталося. Я дам тобі трави, які будуть поступово вбuвaти її, і нікому не прийде в голову думка, що її отpуїли. По-друге, щоб остаточно уникнути будь-яких підозр, ти повинна приборкати свій гнів, навчитися поважати її, любити, слухати і бути терплячою. Тоді ніхто не буде підозpювати тебе, коли вона пoмpе.

Дівчина погодилася на все, взяла трави і почала додавати їх в їжу свекрухи. Крім того, вона навчилася контролювати себе, прислухатися до свекрухи і поважати її. Коли та побачила, як змінилося до неї ставлення невістки, вона всім серцем полюбила дівчину. Вона розповідала всім, що її невістка найкраща, така, про яку можна тільки мріяти. Через півроку, відносини між ними стали близькими, як між кpoвними матір’ю і її донькою.

І ось одного разу дівчина прийшла до травника і почала благати:

Читайте також: Отче, хочу розлучитися! Притча про поганого чоловіка

— Заради Бога, будь ласка, врятуйте мою свекруху від отpути, яку я їй давала. Я не хочу вбuвaти її. Вона стала найпрекраснішою свекрухою, і я люблю її.

Травник посміхнувся і відповів:

— Не хвилюйся, я не давав тобі ніякої отpути. Те, що я тобі дав, це просто спеції. Отpута була тільки в твоїй голові, і ти сама від неї позбулася.

За матеріалами.

03/04/2019