fbpx
Без рубрики
Дівчина без ноги навчить вас любити життя (фото)

Модний оглядач і мандрівниця Мама Кекс веде свій блог, де розповідає про стиль, красу, подорожі, людей і світ навколо. Вона відкрита до всіх та сповідує позитивний підхід до життя. Почитавши її, багато хто подумає, що у неї немає ніяких проблем, а кожен день – суцільна казка.

Але таке уявлення буде тривати рівно до того моменту, поки люди не побачать її фотографії, пише Boredpanda. Ця темношкіра красуня з модельною зовнішністю не має правої ноги.

Її Мама втратила у 14 років після того, як їй діагностували остеосаркому. На роздуми – залишати ногу чи ні – у неї було усього три тижні. Лікарі відразу попередили: рішення не на користь ампутації може стати для неї вироком.

Багато хто б у такій ситуації опустив руки і поховав себе. Але тільки не Мама. Вона зуміла свою інвалідність використати для боротьби з дискримінацією людей з обмеженими можливостями.

Читайте також:Неймовірне прагнення до нормального життя: хлопчик, народжений без рук і ніг, грає на приставці (відео)

На думку Мами, у світі багато хто не має можливості на нормальне медичне лікування, а коли вони стають інвалідами, суспільство відвертається від таких людей.

Своїм прикладом дівчина показує їм, що їхнє життя залежить від них самих. Сьогодні вона успішний блогер, який надихає тисячі людей в усьому світі боротися за місце під сонцем і прийняти власне тіло таким, яким воно є.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook