fbpx
Події
Дівчата-близнючки з різним кольором шкіри підкорили соцмережі (фото)

Дівчата-близнючки, які народилися з різним кольором шкіри, вже стали живим доказом того, що расизму не повинно існувати. Про це пише people.com.

“У них різний колір шкіри, але вони сестри по крові, і ми любимо їх однаково сильно” , – говорить мама дівчаток Уітні Мейер.

Уїтні належить до європеоїдної раси, а тато дівчаток, Томас Дін, афроамериканець. У однієї з дівчаток смаглява шкіра і карі очі від тата, а у другої – світла шкіра і блакитні очі мами. ” Але ми – родина, і колір шкіри не має значення. Любов є любов” , – говорить Уїтні.

Фахівці-генетики кажуть, що цей випадок – дуже рідкісний. Дівчатка успадкували від батьків різні групи генів, що відповідають за к

Колір шкіри і очей. Згідно зі статистикою, такі випадки трапляються один раз із п’ятисот.

На сьогоднішній день Келані і Джерані по 9 місяців, і, як стверджують батьки, вони різні не тільки зовні, але і за характером. Одна з дівчаток дуже активна й допитлива, а друга, навпаки, є спокійною, і любить бути у батьків на руках.

Фотографії дівчат набирають у соцмережах величезну кількість лайків і перепостів, що ще раз доводить, що колір шкіри абсолютно немає значення.

Читайте також: Нерозлучні двійнята, які тримали одне одного за руку при народженні, два роки по тому (фото)

Джерело.

facebook