fbpx

Дітям принца Вільяма і Кейт Міддлтон заборонено те, що можна більшості дітей зі звичайних сімей

Стало відомо, що принц Вільям і Кейт Міддлтон забороняють своїм дітям користуватися планшетами – незважаючи на те, що їх первісток принц Джордж, якому 22 липня мине п’ять років, уже перейшов у другий клас школи. Як повідомляють західні ЗМІ герцог і герцогиня Кембриджські вважають за краще, щоб діти розвивали уяву, а також проводили якомога більше часу на вулиці, пишуть “Факти”.

36-річні Кейт і Вільям самі провели своє дитинство без жодних гаджетів, вони твердо впевнені, що їх синам і дочці вони також не потрібні, і що можна знайти інші способи розваги. Тому Джордж і його трирічна сестра Шарлотта знають, що iPad – це «іграшка мами і тата», а дітям нею користуватися не можна.

Майбутньому королю Великобританії не дозволяється також мати кращого друга. У престижній лондонській школі Томаса в Баттерсі, де вчиться Джордж, існує правило, згідно якого дітям не можна дружити парами. Наприклад, на свій день народження дитина повинна запросити або весь свій клас, або нікого. Зближення з кимось одним не заохочується.

Принцу Джорджу, принцесі Шарлотті (а згодом – і їх братику Луї, який народився 23 квітня), заборонено також сидіти з батьками та іншими дорослими за одним обіднім столом. Діти сідають за спеціальний дитячий столик або ж взагалі не присутні на трапезі. До загального столу їх допустять, коли вони оволодіють мистецтвом ввічливої світської бесіди.

Читайте також: Західні ЗМІ повідомили про 4 вагiтнiсть Кейт Міддлтон(фото)

Також, королівський кухар розповів, що діти вечеряють у себе в дитячій навіть на Різдво, коли вся родина збирається на свято. Це ще вікторіанська традиція, якої дотримуються до цього часу.

You cannot copy content of this page