fbpx

Діти з необмеженими можливостями: 3 історії про те, що в цьому світі можливо все (фото,відео)

Суспільство звикло жаліти дітей з обмеженими можливостями, сприймати їх неповноцінними людьми, у яких немає можливості жити в своє задоволення і займатися улюбленою справою. Але чи так це насправді?

Видання “Голос Америки” опублікувало три життєстверджуючі історії дітей, які народилися з фізичними вадами, але це не заважає їм бути щасливими та талановитими.

Шестирічний Томмі Морріссі грає в гольф не гірше будь-якого професіонала.

Читайте також:ОСОБЛИВА ДИТИНА: ЯК МИ ШУКАЛИ ДИТЯЧИЙ САДОК

У цього малюка немає однієї руки. Але це абсолютно не заважає йому грати в свою улюблену гру і перемагати професійних гравців.

Семирічна Еморі Сігал танцює балет, хоча її батькам говорили, що дівчинка навіть ходити не зможе

Вроджена вада розвитку цієї дівчинки впливає на загальну і дрібну моторику, дівчинці складно тримати олівець, ходити або бігати, але вона дуже любить танцювати. Мама зізналася, що знайти балетну школу, де погодилися б взяти Еморі на навчання, було вкрай складно. Але вони знайшли танцювальну студію, яка приймає всіх бажаючих без винятку, і тепер дівчинка займається своєю улюбленою справою.

Восьмирічна модель з синдромом Дауна

Софія Санчес народилася в Україні, але її удочерила пара з США. Дівчинка обожнює фотографуватися і зніматися в рекламних роликах. Популярною вона стала завдяки відео, які її мама знімала і викладала в соціальну мережу. Тепер Софію запрошують виступати на різних шкільних заходах і зніматися в рекламі.

Джерело.

You cannot copy content of this page