fbpx

Діти, які ходять на спортивні гуртки, мають право не ходити на фізкультуру у школі

Отримані на позашкільних заняттях знання і вміння можна буде перезараховувати власне у школі. Про це розповів заступник міністра освіти Павло Хобзей, йдеться на сайті відомства, передає “Українська Правда”.

“Новий закон “Про освіту” дає цілий спектр можливостей, зокрема, для розвитку позашкільної освіти. Наприклад, діти, які навчаються у музичних школах, спортивних гуртках, зможуть перезараховувати свої здобутки та не відвідувати відповідні уроки у школі за домовленістю між батьками та керівництвом закладу”, – пояснив Хобзей.

Він наголосив, що для того, аби нові процедури, передбачені законом, почали працювати, потрібно прийняти низку профільних законів та понад 100 постанов КМУ.

Йдеться про ухвалення нових законів “Про загальну середню освіту”, “Про позашкільну освіту”, “Про професійну освіту” тощо.

Читайте також: “Я не хочу вечорами робити з дитиною уроки, я погана мама?”: мама школярки виступила проти домашніх завдань і збурила соцмережу

“5 вересня Верховна Рада прийняла закон “Про освіту”, його вже підписав Голова ВРУ Андрій Парубій, і ми сподіваємось, що президент підпише його до Дня вчителя. Цей Закон важливий для розвитку не лише формальної освіти, а й неформальної, до якої, зокрема, належить позашкільна освіта”, – додав Хобзей.

You cannot copy content of this page