fbpx
Без рубрики
Діма злопам’ятний: Юлія з “Холостяк-7” здивувала відвертим зізнанням

Екс-учасниця романтичного реаліті побувала в гостях “КП в Україні” та розповіла про закулісся проекту.

Юлія покинула проект за власним бажанням, оскільки не бачила майбутнього з холостяком. Вона вважала, що Дмитру не потрібна дівчина з дитиною. На онлайн-конференції Юлія розповіла про складнощі на шоу, свої почуття до холостяка і життя після проекту.

Про участь в шоу

– Я не збиралася йти на проект, тому що до цього я ніколи не дивилася “Холостяк”. Цю ідею мені підкинула мама оскільки вважала, що мені потрібно розвіятися після розлучення з чоловіком. Єдине що мене лякало, це те, що тривалий час буду без дитини.

Про холостяка

– Діма мені подобався, але я не була в нього закохана. Ми перебували в таких рамках що дух суперництва ще більше підливав масла у вогонь. Хотілося бути не гірше, ніж інші учасниці. Мені подобалося те, що Діма стриманий і завжди думає перш ніж щось сказати. На жаль, він був дуже прихованим, і я до кінця  не зрозуміла який він насправді. Але пристрасті і вогню між нами не було. Мені здається, що Діма злопам’ятний і йому потрібна дівчина як чистий аркуш, без минулого.

Після проекту я не спілкувалася з ним, адже Діма повинен спілкуватися з тією дівчиною, яку вибрав в фіналі. Коли я покидала шоу, я була впевнена, що саме ця дівчина переможе, тому що вона була для нього найкращою кандидатурою.

Про відхід з шоу

– Найскладніший момент – прийняття рішення про відхід з шоу. Я розуміла, що у нас з Дімою нічого не вийде оскільки на той момент відносини зжили з себе. Йому не потрібна жінка з дитиною, тим більше у нього не було досвіду серйозних відносин.

Про особисте життя

– На даний момент моє серце вільне, тому що у мене великі запити до чоловіків. Я хочу знайти такого хлопця, яким був для мене прикладом. Такий чоловік перш за все повинен вести себе гідно. Поки я таких не зустріла після проекту.

Читайте також:МАРГО З “ХОЛОСТЯКА” ПОКАЗАЛА СЕБЕ ДО ОПЕРАЦІЙ: ОПУБЛІКОВАНІ ФОТО