fbpx
Авто
ДФС та митні органи Литви розпочали спільне розслідування щодо законності перебування в Україні автомобілів з литовською реєстрацією

Митна служби Литви почала рoзcлідування щодо зaконності ввезення до України та подальшого використання автомобілів з литовської реєстрацією

Розслідування законності ввезення до України автомобілів з литовськими номерами розпочато за запитом української сторони, повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України.

“Литовські колеги за запитом української сторони почали розслідування щодо законності ввезення та використання на території України транспортних засобів, зареєстрованих на території Литовської Республіки”, — зазначили у прес-службі.

Станом на 1 листопада, на митній території України знаходиться понад 59 тис. транспортних засобів з литовською реєстрацією. З них 44,6 тис. офіційно знаходяться в режимі тимчасового ввезення.

Наприкінці липня Вищий адміністративний суд Києва виніс перше рішення щодо власника автомобіля з іноземними номерами. Його оштрафували на 420 тис. грн.

Читайте також: Названі найпопулярніші б / у автомобілі на єврономерах

На початку серпня автомобілісти влаштували біля Верховної Ради пікет на підтримку легалізації нерозмитнених машин. Водії вимагали, щоб українці мали можливість дешево розмитнити куплений за кордоном автомобіль, зробити іноземні машини більш доступними для населення. Також автомобілісти закликали владу легалізувати вже ввезені машини на іноземних номерах.

Джерело.