fbpx

Деякі банки з України “перепродують” своїх боржників російським колекторам, і ті надсилають “листи щастя” мешканцям Криму – правозахисник (відео)

При “передачі” боржника із України передаються його персональні дані, які є індивідуальними даними

“До нас досить багато звертається людей щодо кредитів, які взяли при Україні”, – про таке в ефірі “5 каналу” сказала правозахисник Лєнура Енгулатова.

Вона розповіла про цілу схему: “Певні банки “перепродають” своїх боржників в російські колекторські структури, потім ця процедура проходить ще кілька разів вже третя чи четверта колекторська компанія присилають такі “листи щастя” з приводу того, що боржник має оплатити український кредит уже на рахунок цієї колекторської компанії. Останній банк був “Форвард”, “Альфа-банк”, якщо не помиляюся…”.

Енгулатова сказала, що більше всього тут бентежить, що при “передачі” боржника із України передаються його персональні дані, які є індивідуальними даними. “Це адреса, телефон тощо. І це без згоди боржника. І невідомо, куди далі підуть ці дані, як вони будуть використовуватися надалі, скільки разів може боржник “передаватися” іншим колекторським компаніям, тобто люди згодні заплатити, але кому платити? Тому що їм присилають документи без мокрої печатки, без підпису. Просто скановані копії. А коли ми даємо запит, що надайте нам документи з мокрими печатками, свідоцтво про реєстрацію, нам відмовляють. Коли ми просимо вилучити з бази даних наші дані, у відповідь – тиша”, – розповіла правозахисник.

 

Читайте також:    Фотофакт. У Хмельницькому дітям пропонують гратись військовою технікою Росії

Джерело.

You cannot copy content of this page