fbpx
Події
Дешеві авіаквитки: українським пасажирам оголосили нові неприємні правила

Із 1 липня авіакомпанія “Міжнародні авіалінії України” вводить плату за роздруківку посадкового талона в аеропорту для пасажирів. Про це пише “Обозреватель” з посиланням на Avianews.com.

Розмір збору складе 20 євро за кожен посадковий талон і почне діяти для пасажирів, що вилітають рейсами Київ-Рига і Рига-Київ.

Щоб не платити новий збір, пасажирам необхідно пройти онлайн-реєстрацію (Check-In), яка для рейсів Київ-Рига і Рига-Київ відкривається за 48 годин до вильоту, і роздрукувати посадковий талон або зберегти його на мобільному пристрої.

У разі якщо пасажир не пройшов онлайн-реєстрацію самостійно, але правильно ввів усі паспортні дані в процесі бронювання, система зареєструє його автоматично за 12 годин до вильоту і відправить посадковий талон по електронній пошті.

Також пасажир може пройти реєстрацію і змінити місце в салоні літака за допомогою онлайн-реєстрації в аеропорту, але не пізніше ніж за годину до вильоту.

Читайте також: Безвіз в Україні набирає темпи: все більше українців їдуть до ЄС

Маршрут Київ-Рига МАУ діє спільно з латвійською авіакомпанією airBaltic, яка ввела плату за реєстрацію в аеропорту у розмірі 5 євро в листопаді 2009 року. Потім вона була збільшена до 10 євро, а з 27 березня 2016 складає 30 євро за пасажира.

Related Post

facebook