fbpx

Держслужбовці більше не проходитимуть щорічний медогляд – Супрун

Уляна Супрун попередила, що медреформа не вимагає проходження щорічного медогляду людей, які працюють на державній роботі. вона пояснила, кому в Україні варто слідкувати та звітувати про стан здоров’я.

Новину передає «Преса України».

Виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун заявила, що держслужбовці України не проходитимуть щорічний медогляд. Про це вона розповіла в ефірі одного з українських телеканалів. За словами американки, є певні категорії людей, які потребують обстеження.

«Не залишиться (медогляд для держслужбовців – ред.). Є професійні профогляди, потрібні для тих людей, які мають таку професію, що потрібно мати добре здоров’я. Це водії професійні, ті люди, які займаються машинобудівництвом, це діти, які ходять до школи», – роз’яснила Супрун.

При цьому Супрун наголосила, що було б добре, якби українці самі раз на рік ходили до лікаря для обстеження. За її словами, медична реформа передбачає, що лікар, якого обрав пацієнт і з яким він підписав декларацію, отримуватиме ставку 370 грн за дорослу людину, яка звернулась до нього за допомогою.

Крім того, обслуговування літніх людей та дітей, як пообіцяла Супрун, передбачає в 3-4 рази більшу платню. За рахунок цього зарплати українських лікарів збільшаться.

«Реформа почалася і вона йде великими темпами вперед», – підсумувала Супрун.

Читайте також: Гройсман пообіцяв за 3-5 років привести дороги до дуже гарного стану (відео)

You cannot copy content of this page