fbpx
Події
Державний “ПриватБанк” заморозив на рахунках гроші юридичних осіб

Корпоративні платежі в неплатоспроможному Приватбанку (Дніпро), які було припинено на один день – 19 грудня, з 20 грудня працюватимуть з обмеженнями.

Згідно з повідомленням платіжної системи “Приват24” для бізнесу, регламент роботи з 20 грудня передбачає, що проведення видаткових операцій можливе в межах, що не перевищують залишок на рахунках на 19 грудня, всі кредитні ліміти на рахунках, ліміти гарантованих платежів і бізнес-розстрочення обнулені або знижені до рівня заборгованості.

Згідно з регламентом, всі прибуткові операції обслуговують без обмежень.

Читайте також : Коломойський залишиться задоволений: експерти розповіли, що Порошенко віддасть олігархові за ПриватБанк

“Наприклад, залишок на рахунку станом на ранок 19.12.2016 р. становив 100.000 грн. Ця сума стає “незнижуваним залишком”. Припустимо, з цього моменту на рахунок надходили платежі (від контрагентів, відшкодування по еквайрінгу, виручка і тд) на загальну суму 50.000 грн і залишок тепер становить 150.000 грн. Відповідно, тільки ці 50.000 грн можна використовувати для проведення платежів або витрачати за допомогою карти”, – пояснили в банку, пише УНІАН.

“Такий режим обслуговування корпоративних клієнтів є тимчасовим. Усі рішення про його подальші зміни будуть прийматися паном Шлапаком А. В. щойно він приступить до виконання обов’язків Голови Правління банку”, – йдеться в повідомленні банку.

Джерело.

facebook