fbpx

Держава обманює народ, а той – державу. Так і живуть “скрєпоносці” у росії

На фоні великий бойових втрат в армії рф виник дефіцит офіцерів. Щоб якось заповнити ці вакансії розпочато масове присвоєння офіцерського звання “молодший лейтенант” особам сержантського складу без відповідного досвіду та освіти.

Ще одна причина дефіциту кадрів – небажання військовослужбовців ЗС та росгвардії з далекосхідних регіонів брати участь в бойових діях на території України. Зокрема через те, що їх часто включають до складу так званих «зведених підрозділів», які формуються не за професійною ознакою. В результаті, велика кількість військових в них не мають належної підготовки, що призводить до додаткового збільшення втрат.

Багато окупантів, які брали участь у бойових діях, не бажають повертатися в свої підрозділи, вказуючи у якості причини відмови проблеми зі здоров’ям. Щоб запобігти «відтоку кадрів», керівництво ЗС рф формує військово-лікарські комісії. Їхнє головне завдання – виявлення військовослужбовців, які імітують захвоpювання та поpанення для ухилення від участі у бойових діях.

На території ростовської області у невеликих населених пунктах проходять активні заходи з мобілізаційної підготовки військовозобов’язаних осіб. Обласні військові комісаріати здійснюють призов молодих людей, які проходили військову службу та мають артилерійський досвід. Осіб, які служили у піхотних військах, записують до військового резерву. Їх повідомляють про необхідність прибуття за викликом для ротації військовослужбовців, що нині беруть участь у війні проти України (конкретні терміни не оголошуються). Наразі майже з кожного села Ростовської області на військову службу призвано від семи до десяти місцевих жителів.

Одночасно, в прикордонній з Україною бєлгородській області рф, місцеві жителі почали масово нищити власне майно з метою отримання компенсації від влади за нібито обстріли з боку України. В області наростає кількість претензій до влади щодо її неспроможності забезпечити якісний ремонт пошкоджених будівель.

За інформацією Головне управління розвідки Міністерства оборони України

фото: ілюстративне

You cannot copy content of this page