fbpx
Події
Депутат від «Слуги народу», Вадим Кудіков, став гауляйтером Липців і радо знімається в російських пропагандистських сюжетах, а його батько, Юрій Кудіков в 2021 році був нагороджений Верховною Радою за «заслуги перед українським народом»

Липці — адміністративний центр Липецької сільської громади у Харківському районі. Громада з населенням в 13 500 людей одразу опинилася під окупацією.

Посібниками росіян стала відома сім’я — Кудікових. Батько і син.

“Батько Вадима Кудікова — Юрій Кудіков, протягом багатьох років — голова Глибоцької сільської ради. А рідний брат Вадима Кудікова — Максим Кудіков — тривалий час працював заступником начальника Липецького відділу Нацполіції Харківського району. У 2020 році жителі села Глибоке активно виступали проти призначення Юрія сільським старостою. На сьогоднішній день Юрій Кудіков — староста округу 1-ї Липецької сільської ради. Це території селища Глибоке, сіл Червоне, Стрілеча, Мороховець, Лук’янці, Борисівка, Олійникове та Пильна.

У липні 2021 року Верховна Рада нагородила Юрія Кудікова грамотою за заслуги перед українським народом”, — розповіли в Харківському антикорупційному центрі.

За наявними даними, Юрій Кудіков почав роздавати російські паспорти у Липецькій громаді, а його син Вадим став “головою адміністрації” села Липці.

Ще в середині березня на одному з головних пропагандистських ресурсів російських окупантів Anna-news вийшов сюжет про те, що нова адміністрація Липців допомагає відновити газопостачання у селі, у зникненні якого пропагандисти з Росії звинуватили українську армію.

Як вказує Tribuna.com, головою адміністрації села Липці пропагандисти у сюжеті назвали Вадима Кудікова. Саме так пропагандисти назвали колаборантів. Жителі села Липці, які вже виїхали на контрольовану Україною територію, підтверджують, що саме Вадим Кудіков тепер голова села та представник російських окупантів”, — розповіли антикорупційники.

Вадим Кудіков на червень 2021 року був помічником-консультантом Артура Товмасяна, колишнього голови Харківської облради та був депутатом Липецької сільради (Харківський район) від “Слуги Народу”.

“Вадим Кудіков очолював сільськогосподарські підприємства на території громади і неодноразово звинувачувався у рейдерському захопленні майна. А Юрій Кудіков, батько Вадима, навіть деякий час перебував у розшуку”, — повідомили у ХАЦ.

Фото: скрін.

04/22/2022