fbpx

Депутат від ОПЗЖ допоміг російським окупантам увійти до Ізюму

Депутат Ізюмської міськради від “Опозиційної платформи – За життя” Анатолій Фомічевський допоміг російським окупантам потрапити до міста. Він показав їм безпечний шлях.

Про це у Фейсбук повідомив представник міської ради Ізюма Максим Стрельник. За його словами, через зрадників місто заблоковане та позбавлене доступу гуманітарної допомоги.

“У суботу, 26 березня, почали надходити дані про те, що в Ізюм почали заходити російські окупанти. Як з’ясувалося, вони не просто зайшли в місто, їх провів і показав незахищений шлях державний зрадник – Анатолій Фомічевський. Саме через нього російські окупанти змогли непомітно зайти в місто, але ЗСУ не здаються і продовжують запеклі бої за Ізюм”, – написав Стрельник.

Він додав, що тепер у заручниках опинилися мирні жителі – тепер Ізюм повністю заблокований. Також немає доступу для доставки гуманітарної допомоги.

Нагадаємо, у тимчасово захопленому Енергодарі 27 березня колаборант із ОПЗЖ Андрій Шевчик оголосив про створення “ради самоорганізації міста” з ним на чолі.

Фото: Факти.

03/30/2022

You cannot copy content of this page