fbpx

День учителя 2018: коли святкуємо

За традицією День вчителя в Україні відзначають у першу неділю жовтня. Наприклад, цього року педагоги будуть отримувати привітання сьомого жовтня. Дата свята встановлена відповідним Указом Президента України від 1994 року, пише СТБ.

Напередодні свята в школах проводяться урочисті заходи. Особливо популярним є «день самоврядування», коли учні дають можливість перепочити своїм вчителям і самі проводять уроки.

Що подарувати педагогу в цей день? Ми підготували топ-5 подарунків, які точно припадуть до душі вашому вчителеві.

Канцелярське приладдя

Гарний блокнот або ручка завжди будуть корисні та актуальні. Тільки пам’ятайте, що подарункова канцелярія повинна виглядати гідно.

Предмети для прикрашання класної кімнати

Красива настільна лампа, оригінальна дошка для нотаток, настінний годинник або квіти в горщику будуть піднімати вчителю настрій на робочому місці.

Читайте також: Коли переводимо годинники на зимовий час у 2018?

Комп’ютерні аксесуари

У світі інформаційних технологій комп’ютерні аксесуари є прекрасним подарунком. Подаруйте педагогу флешку, чудернацький килимок для мишки або навушники.

Подарунки за інтересами

Якщо ви дружите з учителем давно, то напевно знаєте, чим він захоплюється, яку музику і літературу любить. Тому книга, платівка улюбленого виконавця або квитки в театр — прекрасний подарунок.

Подарунок з гумором

Не варто дарувати вчителю гумового таргана або муху, можна обмежитися жартівливою періодичною таблицею з фотографією вчительки замість Менделєєва.

You cannot copy content of this page