fbpx

День Народження Ади Роговцевої: кращі цитати актриси

Сьогодні, 16 липня, знаменита українська актриса Ада Роговцева святкує свій 79-й День Народження. Кар’єра Ади Миколаївни розвивалася стрімко, вже в 18 років вона отримала свою першу роль Наталії Башкирцевої у фільмі “Приборкання вогню” в Театрі Лесі Українки, а роль Анни в картині “Вічний поклик” зробила Аду Роговцеву улюбленицею всієї країни.

Пропонуємо вашій увазі кращі цитата актриси про життя:

“Рідні мої, я хочу вплести свій тихий голос, голос бабусі і мами, голос українки, голос діяча культури, в ваш могутній, чистий український голос. Не можна бити лежачого, не можна бити по голові, обличчю, животу, не можна бити людину, у якого немає зброї.

Ваш опір, наш опір – це наша гідність. Найголовніше в житті людини – зберегти свою людську гідність всупереч усьому. Тому що людина без гідності – неповноцінна людина, а народ без гідності – це вже не народ.

Леся Українка говорила, що несвобода ще більш мерзенна, якщо вона добровільна. Я бачу, що у вас немає спокою і байдужості, і це добре. Тому що народ без гідності – не народ. У цій страшній і тяжкої історії мене обурює, що люди з боку антиМайдан дуже спокійно кажуть про кров, про смерті і у них не зупиняється серце за кожного вбитого. Я зрозуміти цього не в змозі! Якби так говорив якийсь маніяк збочений, який отримує задоволення від смерті, а це ж начебто люди.

Гинуть люди, руйнуються материнські серця, а вони спокійно про це говорять. Вони не каються, не хрестяться, ні око, ні вія у них не здригнеться, ні рот не зобразить хоч якусь скорботну гримасу. Вони думають, що винищують не людей, а якихось тварин. Я навіть мурашки не можу вбити!”

“Я ніколи не приховувала свій вік. Чого тут викручуватися, хитрити, якщо в енциклопедії і так все про мене написано!”

“Я легко віддавала все, що заробляла, а коли потрібно було виходити в світ, позичала у подруг і одяг, і діаманти”.

“Найголовніше в житті людини – зберегти свою людську гідність всупереч усьому. Тому що людина без гідності – неповноцінна людина, а народ без гідності – це вже не народ”.

“Великий обман багатьох головних – не бачити кожного окремо, не поважати, не цінувати їх дорогоцінного часу і нервів!”

Читайте також: Сьогодні – День пам’яті Квітки Цісик (відео)

“Так найчастіше і буває: те, що робиться у поспіху і відчувається як “не головне”, побічне, виявляється у результаті самим головним, чи не найважливішим і значним. Щось на кшталт “обмовки за Фрейдом”: випадково сказане видає істину більше, ніж ретельно сформульоване …”

“Я все життя грала в Росії, крім України. Мені кажуть: “Ада, ти наша”. А я їм відповідаю: “Я не ваша. Я своя, я українська”.

“Любов – це любити ЙОГО, віддавати ЙОМУ все, належати ЙОМУ, але якимось чином мати свою свободу … Залежати від іншої, навіть коханої людини – нісенітниця! Я Кармен! Жінки всі Кармен! Чому вона, ця моторошна тютюнниця, на всі часи улюблена героїня? Що в ній такого? Тому що незнищенне в жінці право вибору! І немає такої влади над нею, яку можна було б над нею затвердити! І тому мені прикро і гірко, коли свекруха над невісткою знущається, вказує їй, а та, дурненька, в каструлю плаче. На голову їй цю каструлю одягла і пішла в своє життя! Не можна жити життям іншої людини”.

Читайте також: І я вийду і на третій Майдан, – Ада Роговцева

Про Кобзона:

“Кобзон давно відірвався від усього. Він так давно займається політикою, політика крутить його туди-сюди. Він дуже проросійський українець, у нього все з Росією пов’язано”

Варто відзначити, що Ада Роговцева мріяла стати журналісткою, але вступила до Київського театрального інституту за компанію з подругами. Тут вона знайшла своє покликання і кохання всього життя.

Читайте також: Сьогодні День Народження українця, без якого Стів Джобс не створив би свій комп’ютер (відео)

Пропонуємо вам, також, переглянути відеозвернення Ади Роговцевої до президента Росії Володимира Путіна.

https://www.youtube.com/watch?v=_eDBSGjCP6A

Джерело.

You cannot copy content of this page