Без рубрики
День Народження Ади Роговцевої: кращі цитати актриси

Сьогодні, 16 липня, знаменита українська актриса Ада Роговцева святкує свій 79-й День Народження. Кар’єра Ади Миколаївни розвивалася стрімко, вже в 18 років вона отримала свою першу роль Наталії Башкирцевої у фільмі “Приборкання вогню” в Театрі Лесі Українки, а роль Анни в картині “Вічний поклик” зробила Аду Роговцеву улюбленицею всієї країни.

Пропонуємо вашій увазі кращі цитата актриси про життя:

“Рідні мої, я хочу вплести свій тихий голос, голос бабусі і мами, голос українки, голос діяча культури, в ваш могутній, чистий український голос. Не можна бити лежачого, не можна бити по голові, обличчю, животу, не можна бити людину, у якого немає зброї.

Ваш опір, наш опір – це наша гідність. Найголовніше в житті людини – зберегти свою людську гідність всупереч усьому. Тому що людина без гідності – неповноцінна людина, а народ без гідності – це вже не народ.

Леся Українка говорила, що несвобода ще більш мерзенна, якщо вона добровільна. Я бачу, що у вас немає спокою і байдужості, і це добре. Тому що народ без гідності – не народ. У цій страшній і тяжкої історії мене обурює, що люди з боку антиМайдан дуже спокійно кажуть про кров, про смерті і у них не зупиняється серце за кожного вбитого. Я зрозуміти цього не в змозі! Якби так говорив якийсь маніяк збочений, який отримує задоволення від смерті, а це ж начебто люди.

Гинуть люди, руйнуються материнські серця, а вони спокійно про це говорять. Вони не каються, не хрестяться, ні око, ні вія у них не здригнеться, ні рот не зобразить хоч якусь скорботну гримасу. Вони думають, що винищують не людей, а якихось тварин. Я навіть мурашки не можу вбити!”

“Я ніколи не приховувала свій вік. Чого тут викручуватися, хитрити, якщо в енциклопедії і так все про мене написано!”

“Я легко віддавала все, що заробляла, а коли потрібно було виходити в світ, позичала у подруг і одяг, і діаманти”.

“Найголовніше в житті людини – зберегти свою людську гідність всупереч усьому. Тому що людина без гідності – неповноцінна людина, а народ без гідності – це вже не народ”.

“Великий обман багатьох головних – не бачити кожного окремо, не поважати, не цінувати їх дорогоцінного часу і нервів!”

Читайте також: Сьогодні – День пам’яті Квітки Цісик (відео)

“Так найчастіше і буває: те, що робиться у поспіху і відчувається як “не головне”, побічне, виявляється у результаті самим головним, чи не найважливішим і значним. Щось на кшталт “обмовки за Фрейдом”: випадково сказане видає істину більше, ніж ретельно сформульоване …”

“Я все життя грала в Росії, крім України. Мені кажуть: “Ада, ти наша”. А я їм відповідаю: “Я не ваша. Я своя, я українська”.

“Любов – це любити ЙОГО, віддавати ЙОМУ все, належати ЙОМУ, але якимось чином мати свою свободу … Залежати від іншої, навіть коханої людини – нісенітниця! Я Кармен! Жінки всі Кармен! Чому вона, ця моторошна тютюнниця, на всі часи улюблена героїня? Що в ній такого? Тому що незнищенне в жінці право вибору! І немає такої влади над нею, яку можна було б над нею затвердити! І тому мені прикро і гірко, коли свекруха над невісткою знущається, вказує їй, а та, дурненька, в каструлю плаче. На голову їй цю каструлю одягла і пішла в своє життя! Не можна жити життям іншої людини”.

Читайте також: І я вийду і на третій Майдан, – Ада Роговцева

Про Кобзона:

“Кобзон давно відірвався від усього. Він так давно займається політикою, політика крутить його туди-сюди. Він дуже проросійський українець, у нього все з Росією пов’язано”

Варто відзначити, що Ада Роговцева мріяла стати журналісткою, але вступила до Київського театрального інституту за компанію з подругами. Тут вона знайшла своє покликання і кохання всього життя.

Читайте також: Сьогодні День Народження українця, без якого Стів Джобс не створив би свій комп’ютер (відео)

Пропонуємо вам, також, переглянути відеозвернення Ади Роговцевої до президента Росії Володимира Путіна.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook