fbpx

День дітей-винахідників. Порошенко розповів про приголомшливі винаходи маленьких винахідників

Президент привітав винахідників із святом.

Щороку 17 січня у всьому світі відзначають День дітей-винахідників.

Про це повідомив президент України Петро Порошенко на своїй сторінці у twitter.

“Сьогодні весь світ відзначає День дітей-винахідників. Щиро дивуюсь і пишаюсь талантом та неординарним розумом юних українських винахідників. Вірю, що вони здатні зробити Україну країною майбутнього!” – наголосив він.

Зокрема, одесит Борис Чубін винайшов навігатор для сліпих, який відзначили в наукових колах багатьох країн світу, а тепер він працює над пристроєм, який буде відстежувати геолокацію і фізично важливі показники кожного із бійців.

До того ж Порошенко розповів про Фіонг Ань Чан із Черкас, яка вирішила задачу, що над нею мізкували імениті математики світу — вивела формулу для знаходження спільних елементів двох послідовностей. На її розрахунки тепер спиратимуться дослідження учених всього світу з криптографії, комп’ютерних наук, біоінженерії та нанофізики.

Ще одна дівчина – Анастасія Лівочка родом із Донецька, винайшла розсікач диму від пічок у зоні АТО та підвіс-стабілізатор для перевезення поранених військових бездоріжжям.

Водночас киянин Владеслав Клебанівський придумав “розумний” безпілотний літак, який самостійно патрулює державний кордон та відстежує пересування ворожої техніки, а Василь Дяків з Івано-Франківщини винайшов спосіб знищення літальних апаратів за допомогою радіокерованих моделей.

Читайте також: Відкриття наймолодшої в Україні доктора наук дає надію на одужання від раку (відео)

Джерело.

You cannot copy content of this page