fbpx
Дозвілля
Де він гроші діставав раніше – загадка. Створив видимість абсолютно забезпеченого і самодостатнього чоловіка, а я й повірила. От тепер і маю, сама не знаю, що робити

Моєму шлюбу, ні багато ні мало, 2 роки, скоро буде три. В цілому знайомі 5 років. Поки що живемо без дітей на знімній квартирі.

Коли познайомилася з ним, мені здалося – ось воно, це те, що я шукаю! Адже мені не щастило: за плечима перший шлюб – зрада; другі відносини – жадібний і меркантильний; у третього виявилися проблеми з законом. Повірити важко, але я стільки разів помилялася в чоловіках, вирішила зробити паузу і знайти гідного. І, як мені здалося, це сталося – добропорядний, поважає мене, квіти, кафе, начитаний і інтелігентний. Я була впевнена, що в четвертий раз вже не помилюся.

Мені вже було тридцять, а я тільки починаю дійсно серйозні стосунки, так я думала спочатку …

Проблема моя ось у чому – більше не поважаю свого чоловіка. Як я написала вище, бачила в ньому тільки позитивні риси, але варто було нам з’їхатися! Розкрилося все те, про що він не говорив, замовчував, та й я якось не особливо цікавилася.

Постійної роботи у нього немає – він скаче з однієї на іншу. Часто сидить без роботи, тягну іноді я нас. Ви запитаєте, чому я ніколи не питала – а тому, що у нього гроші були завжди, він мені ні в чому не відмовляв, він якимось чином створив видимість того, що при грошах (де діставав досі загадка – може в борг брав, а може родичі спонсорували).

У домі поличку підкрутити або полагодити що – півгодини потіє, намагається, примовляє, що ось зараз-зараз буде готово, а в підсумку знову створює видимість і поличка врешті таки відпадає. Покликала батька зробити – впорався за хвилину.

Думала хоч з подругами познайомити вийде – враження хороше зробить, а то у мене вони всі запитували, як там у мене і що. Ну і що ви думаєте? Кажуть, що нецікавий! А моє перше враження було інше …

Не знаю, що робити тепер. Полюбила за красу – він, все-таки, симпатичний. З роботи приходжу втомлена – давай, каже, допоможу, утішу. Важко мені з ним розлучатися – він як подушка, в яку можна випускати пар, та й довіряю я йому так, як ніколи нікому. Але поваги, як до чоловіка немає. Був би ідеальною подругою, але ж він як не як чоловік. І що з ним робити?

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.