fbpx
Події
Де у Європі можна не боятися залишитись без роботи

Результати дослідження «Монітор ринку праці», яке проводиться кожні 3 місяці в 33 країнах Європи, показали, що 75% поляків не бояться звільнень, пише svitua

Директор дослідного інституту Randstad Катажина Гуршінская заявила, що ніколи в історії даного дослідження частка респондентів, які побоюються втратити роботу, не була такою невеликою.

Гуршінская підкреслила, що в Польщі довгі роки у людей були сильні побоювання за стабільність свого робочого місця, і ось вперше ці побоювання серйозним чином зменшилися.

Як показало опитування, лише 23% респондентів відповіли, що вони замислюються про стабільність роботи в найближчі 6 місяців. Гуршінская також сказала, що у поляків зростає оптимізм, люди все більше задоволені своєю роботою, і в цій сфері поляки випереджають середніх європейців.

Читайте також: АСТРОНАВТИ РОЗКРУТИЛИ СПІНЕР НА МІЖНАРОДНІЙ КОСМІЧНІЙ СТАНЦІЇ І ЗНЯЛИ ТРЮКИ НА ВІДЕО. ВИЙШЛО КРУТО!

Крім того, поляки стали рідше думати про зміну роботи, а якщо і збираються це зробити, то за власним бажанням і вибравши кращі умови зайнятості. За словами директора Інституту соціальної політики Варшавського університету Яцека Менціни, в ряді польських галузей настав ринок працівника, в умовах якого роботодавці можуть втратити працівників, якщо не будуть розуміти їх потреби.