fbpx
Столиця
Де у Києві водяться кишенькові злодії: з’явилася свіжа інформація

У Києві популярним місцем для кишенькових злодіїв стала Національна опера на вулиці Володимирській. Про це повідомляють “Вести” із посиланням на інформацію правоохоронців.

“Після завершення вистав на виході з будівлі постійні стовпотворіння, чим користуються злодії. З Володимирської у нас майже кожен день виклики вечорами”, – розповів один зі слідчих Головного управління Нацполіції Києва.

Крім того, кишенькові злодії, як завжди, орудують у ТРЦ. Киянка Катерина Дорошенко розповіла, що 30 січня в універмазі “Україна” у неї вкрали дорогий смартфон.

“До мене підійшов хлопець і попросив зателефонувати з мого телефону. Я набрала продиктований ним номер і дала трубку. Зробивши вигляд, що не додзвонився, він повернув мені телефон. Я поклала його в кишеню, а вже через 10 хвилин побачила, що він пропав”, – говорить потерпіла.

За словами жінки, потім поліцейські їй пояснили, що хлопець перевірив, чи немає на телефоні захисного коду екрану. “А пізніше його співучасник витягнув телефон з моєї кишені”, – розповіла Дорошенко.

У службі охорони універмагу “Україна” повідомили, що за останні два тижні в магазині сталося близько 30 крадіжок.

Читайте також: Де ховати гроші від грабіжників – поради від колишнього злодія

Джерело.