fbpx

Де можна цікаво провести час у Закарпатті: поради туристам (відео)

В Україні є чимало місць, відпочинок в яких нічим не поступається закордонному. Зокрема, Закарпаття. В одному із найколоритніших куточків України можна помилуватись красою природи та пам’ятками архітектури,пише 24канал

Ужгород

Почати подорож мальовничим Закарпаттям екскурсоводи пропонують з Ужгорода.

Якщо поїздка запланована на травень, то варто бронювати номери в готелях за 2 місяці. На цей період випадає цвітіння сакури. Відтак туристи з України та сусідніх країн приїжджають до Ужгорода, щоб помилуватись цим явищем.

Серед визначних місць Ужгорода виділяють набережну, замок та Боздоський парк. Окрім історичних та архітектурних пам’яток, місто славиться своїми пабами, де подають ексклюзивне крафтове пиво власного виробництва.

Мукачево

В одному із найстаріших міст України Мукачевому рекомендують замовити унікальну екскурсію димарями. Вона проводиться стежками легендарного місцевого сажотруса Бертолона Товта.

Обов’язково слід відвідати Мукачівський замок паланок. Дорогою до нього туристи можуть придбати славнозвісне закарпатське вино.

Читайте також:ГОВОРИ КРАСИВО: 15 УКРАЇНСЬКИХ СЛІВ, ЯКІ ЗАМІНЯТЬ НАШ СУРЖИК

Чинадієво

Неподалік Мукачева в селищі Чинадієво можна відвідати замок Сент-Міклош, в якому є багато таємних ходів.

Тур’я Пасіка

У мальовничому селі Тур’я Пасіка розташований парк Шенборна. Це старовинний заповідник часів Австро-Угорщини.

Косино

Покупатись у термальних водах туристи можуть у селі Косино Берегівського району. На території лікувально-оздоровчого курорту “Термальні води Косино” є гейзер, тому температура в басейнах завжди становить 40 – 45 градусів. Косинські термальні води допомагають у лікуванні опорно-рухового апарату, серцево-судинної та нервової систем.

You cannot copy content of this page