fbpx
Події
“Де мій син зараз, я не знаю”, – російські окупанти викрали 16-літнього сина Голови Запорізької райдержадміністрації Олега Буряка

Окупанти викрали неповнолітнього сина очільника Запорізької районної державної адміністрації Олега Буряка. Політик звернувся до всіх небайдужих з проханням допомогти повернути сина. 

Голова РДА поділився деталями викрадення його сина Влада.

16-річного хлопця окупанти викрали на російському блокпості у Василівці, коли він повертався з Мелітополя до Запоріжжя.

“Це сталося 8 квітня о 11.22 на блокпосту у Василівці. Мій 16-річний син їхав в машині з двома знайомими жінками та трьома малолітніми дітьми. Колону автомобілів зупинили російські військові та почали підходити до кожної аби перевірити, хто та куди їде. Вони побачили в мого сина телефон та витягли його з машини”, – розповів Олег Буряк журналістам.

Він також сказав, що наступні дев’ять днів намагався вирішити питання порятунку свого сина самостійно, але нічого не вийшло.

Олег Буряк запевняє, що окупанти знають про те, що хлопець – його син.

Політик також звернувся до усієї європейської спільноти та усіх небайдужих з проханням допомогти повернути сина.

“Я звертаюся до європейської спільноти, я звертаюся до всього людства, допоможіть мені, будь ласка, повернути мого сина, йому лише 16 років”, – сказав голова Запорізької РДА у своєму зверненні.

Очевидці викрадення підлітка також розповіли, що окупанти тримали авто на блокпосту три години, після чого відпустили усіх, окрім 16-річного Влада.

Відео: Телеграм-канал “Демократична сокира”
Фото: ТСН