fbpx

ДБР завершило досудове розслідування справи про держзраду Медведчука: куму путіна загрожує 15 років позбавлення волі

ДБР завершило розслідування у провадженні про держзраду Віктора Медведчука. 

Справу кума путіна передали до суду. 

Слідчі Державного бюро розслідувань завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою Медведчука у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст. 111 (Державна зрада) та ст. 438 (Порушення законів та звичаїв війни) КК України.

Про це повідомили на офіційній сторінці ДБР у Фейсбуці.

Медведчук обвинувачується у тому, що

– спільно з іншим народним депутатом України від політичної партії “Опозиційна платформа – За життя” (перебуває у розшуку), посадовими особами російської федерації та іншими діячами вчинили замах на розграбування національних цінностей – незаконного видобутку нафти та газу на шельфі Чорного моря в районі тимчасово окупованої території АР Крим які, відповідно до Конституції України, є власністю українського народу.

– Окрім того, за даними слідства, Медведчук надав керівництву росії допомогу в проведенні підривної діяльності проти України.

Він здійснював збір інформації щодо місць дислокації військових формувань України, проведення заходів бойової підготовки, надавав сприяння в залученні громадян України до реалізації заходів на шкоду державі для дестабілізації суспільно-політичної ситуації.

Куму путіна загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’ятнадцяти років.

Фото: рбк

You cannot copy content of this page