fbpx
Дозвілля
Даша Астаф’єва про знайомство з коханим: я побачила і одразу покохала його очі

Солістка групи NIKITA Даша Астаф’єва розповіла про свої нинішні стосунки.  Даша зізналася, що кохає і кохана. За словами артистки, зараз вона кохає вперше в житті по-справжньому.

“Я кохаю і кохана. Вперше за довгий час. Це різні почуття і переживання. Закоханість я переживала багато разів у житті, надихалася нею мільйон разів, вже така я натура. А зараз я кохаю, напевно, вперше в житті по-справжньому, і тому можу говорити про це, не приховуючи. Це як діагноз, і, він відбивається у всьому, що я роблю. Я так довго була одна, що вже практично втратила надію, що вона існує”, – зізналася Астаф’єва.

Співачка зізналася, що познайомилася з коханим на дні народження у спільної знайомої. Даша згадує, що її полонив погляд хлопця “Перше – це погляд. Я побачила і одразу покохала його очі. Тому що в них я бачу завжди себе справжню. Таку, якою не потрібно прикидатися, або боятися показати свої навіть найстрашніші сторони. Вони мене вчать і виховують, як дзеркало. Зараз я кохаю, насолоджуюся і приймаю все таким, як є”, – розповіла артистка.

“І це велика причина, щоб поважати його і прислухатися до його думки. Я б не змогла бути поруч із тим, хто не поважає мою професію, і все що з цим пов’язано. Насправді, це найперша і найбільш жорстка перевірка всіх чоловіків, які зустрічалися на моєму шляху, і він її пройшов”, – наголосила зірка.

Читайте також: Зіркова «полуничка»: ці артисти розпочали кар’єру з «дорослого» (відео)

Джерело.

facebook