fbpx

Даша Астаф’єва не стримуючи емоцій розповіла, як київська бабуся з голоду їла хліб з годівнички

Знаменита модель Даша Астаф’єва активно волонтерить. Вона щодня допомагає на кухні та роздає гроші пенсіонерам. Даша на власні очі бачила, як бабуся з голоду їла хліб з годівнички.

Про це вона розповіла у ефірі телеканалу Україна 24 у ексклюзивному інтерв’ю Наталії Влащенко.

В інстаграмі в 36-річної Астаф’євої понад п’ятсот тисяч фоловерів, яких вона вчить робити добрі справи. Зокрема, роздає по тисячі гривень нужденним пенсіонерам, яким немає куди тікати з Києва. Одна з таких допомог моделі дісталася бабусі біля годівнички.

“Дуже багато страшних історій бачила. Бабуся в годівничці вибирала крихти хліба. Я ніколи в житті не забуду цього”,– зі сльозами розповіла Астаф’єва.

Вона наголосила, що не засуджує тих, хто виїхав за кордон, рятуючи дітей, тоді як політиків та олігархів, які покинули Україну чартерними рейсами до 24 лютого, відверто зневажає. Вона просить їх бодай скидатися грошима на ЗСУ.

“Дуже багато політиків поїхало, які могли б бути тут корисними. У такий страшний для країни час вони втікали як зрадники. Я цього не зрозумію, я нещадно орудую матом. Давайте скидайте хоча б гроші на якісь потреби”, – різко заявила Даша Астаф’єва.

Фото скрін.

You cannot copy content of this page