fbpx
Події
Данилко розповів, за що не любить “Океан Ельзи”

Новий член журі сьомого сезону талант-шоу “Х-фактор” Андрій Данилко розповів про своє ставлення до популярної української групи “Океан Ельзи”.

Артист виявився найсуворішим і безкомпромісним серед всіх суддів проекту і заявив в інтерв’ю Viva.ua, чому не любить колектив Святослава Вакарчука.

“З тієї ж причини, чому Костя Меладзе не любить Бейонсе. Тому, що кожна третя людина або група весь час співають цей репертуар, його занадто багато. Сам Славко Вакарчук і “Океан Ельзи” тут ні до чого. Бувають такі періоди, і я пам’ятаю це по собі, коли в 2003-2004 роках величезною популярністю користувався персонаж Вєрка Сердючка. Постійні повтори по телебаченню, мюзикли, новорічні вогники… Таке враження, що ти всюди. І від цього ніяк не позбутися. Здається, що у тебе немає почуття міри. А треба з’являтися перед публікою дуже дозовано, особливо в нашому випадку, адже Вєрка Сердючка – персонаж виключно для свят. Він не може бути кожен день. Саме тому, коли люди весь час виконують певні пісні “Океану Ельзи” і намагаються наслідувати оригінал, то мені це не подобається”, – повідомив Данилко.

Також Андрій розповів, що учасники “Х-фактора” співають пісні з репертуару його сценічного образу “Вєрки Сердючки”.

“Сердючка – це не той виконавець, пісні якого співають на конкурсах або кастингах. Це ж пісні настрою. Хоча не виключаю, що можуть знайтися й такі люди, які заспівають мої пісні добре. Але зараз інші тенденції. Багато співають Адель – вона взагалі лідер кастингів. Ще, звичайно, користуються попитом Бейонсе, “Океан Ельзи”, Бруно Марс”, – прокоментував артист.

Зазначимо, що в Києві відбувається кастинги шоу “Х-фактор-7”. Виснажливі зйомки з ранку до ночі – задоволення досить сумнівне. Андрій Данилко зізнався, що заради проекту змушений долати погане самопочуття, втому і проблеми зі здоров’ям. Але майбутні зірки, яких покликаний відкривати “Х-фактор”, того варті.

“Минуло всього кілька днів зйомок. Звичайно, це не просто. Мені здається, я поки вибиваюся із загального ансамблю. Але тільки через те, що погано себе почуваю. Для того щоб сидіти в журі, потрібно бути відпочившим, мати чіткий чистий розум, бути іронічним, бути в куражі. А коли ти то на каві, то ще на чому-небудь… Ой, зараз ви напишіть, на чому я (сміється). Якщо чесно, у мене порушення робочого графіка. Приходити на зйомки на 9 ранку – це взагалі не мій час. До того ж, ще сідати і щось коментувати”, – поділився Андрій.

Читайте також: “Х-фактор” повністю змінив журі і додав другого ведучого

Джерело.