fbpx

Данилко дав саме скандальне інтерв’ю за всю кар’єру

Андрій Данилко, більше відомий всім, як Вєрка Сердючка, дав скандальне інтерв’ю Корреспонденту, повідомляє replyua.net. Український співак, який вже близько трьох років не дає концертів в своїй країні, розповів, що він думає про нинішню українську владу. За словами коміка, його категорично не влаштовує українська влада і те, що вона зараз робить з народом.

Артист підкреслив, що в образі Вєрки Сердючки він більше не бачить себе ні на концертах, ні на екрані телевізора, але він продовжує працювати разом з колективом, проте тільки за кордоном.

Читайте також:АНДРІЙ ДАНИЛКО ЗБИРАЄТЬСЯ “ВОЮВАТИ З БЛОХАМИ”

Данилко відзначив, що не розуміє, як можна займати посаду українського прем’єра або українського президента, і про це абсолютно не думати про простих людей. «Курс долара, тарифи, ціни …

Я керую невеликим колективом, але завжди думаю про нього, і, якщо немає роботи, а потім несподівано надходить пропозиція, ми беремося за це відразу і вибиваємо гроші, тому що керівництво повинно думати про своїх співробітників. На жаль, таких дій від керівництва країни не спостерігається », заявив Данилко.

Крім того, під час інтерв’ю він використовував нецензурну лексику, тому наша редакція не може точно процитувати все сказане артистом.

Джерело.

You cannot copy content of this page