fbpx

Cxyднути за допомогою гарбузової олії: дієві поради

Гарбузова олія – один із найкращих продуктів для жіночого здоров’я і краси. Така олія багата на вітаміни А і Е, які позитивно впливають на стан волосся та шкіри. До того ж, вживання гарбузової олії допоможе вам схуднути, повідомляє 24 канал.

Гарбузову олію отримують з насіння гарбуза методом віджиму, тому вона зберігає всі корисні властивості.

Як гарбузова олія впливає на схуднення. Завдяки своєму унікальному складу, гарбузова олія сприяє розщепленню жирів, а також не дозволяє утворюватися жировому прошарку в проблемних місцях: на стeгнах, ciдницях і живoті. Крім того, гарбузова олія виводить шлаки і токсини, а також покращує обмінні процеси в лiмфі, що сприяє зменшенню цeлюліту.

Як приймати гарбузову олію для схуднення? Головне правило прийому гарбузової олії для схуднення – олія повинна бути холодною. Якщо її підігріти, то всі корисні речовини почнуть розпадатися.

Читайте також: Вчені знайшли докази існування душі

Дієтологи радять приймати гарбузову олію для схуднення на голодний шлунок зранку. Якщо ви можете пити олію в чистому вигляд, то приймайте одну чайну ложку. Через 15 хвилин можете снідати. Якщо олія в чистому вигляді вам не подобається, то її можна змішувати з невеликою кількістю меду.

Курс прийому гарбузової олії – 3 тижні. Далі, необхідно зробити перерву протягом місяця.

You cannot copy content of this page