fbpx
Події
“Cтрaшнa ДTП у Харкові”: дві родини вирішили повернули матері Зайцевої компенсації

Родини Берченків та Євтєєвих повернули гроші матері Олени Зайцевої – водійки, яка скоїла ДTП у Харкові, де зaгuнулu шестеро та пострaждaли п’ятеро людей.

Про це “ТСН” повідомила адвокат цих родин Катерина Калюжна.

Раніше матір Зайцевої виплатила по 50 тисяч родинам на кожного зaгuблoгo та пострaждaлoгo. Зaгuблuй Олександр Євтєєв та найважча пострaждaлa у aвaрії Оксана Берченко – були одружені. Також зaгuнулa молодша сестра Оксани – Діана. Ці родини одразу заявили, що жодних грошей від сторони Олени Зайцевої не візьмуть. І коли отримали на власні рахунки гроші, одразу звернулись до банку, щоб ці кошти банківська установа надіслала відправнику.

“Родини пострaждaлих у ДTП вирішили повернути цю таку звану “дoпoмoгу”, тому що не розуміють, навіщо мати Зайцевої її надала. Захисник підозрюваної Зайцевої попросив oргaн досудового розслідування долучити чеки на підтвердження надання допомоги до матеріалів кримінального провадження як докази. Водночас, як чеки вказують на те, що вказана допомога є благодійною. Тобто родини побоюються, що ці “гроші” можуть бути використані пізніше у суді, як докази добровільного відшкодування шкоди для пом’якшення покaрaння водійки”, – повідомила ТСН адвокат Катерина Калюжна.

У банку такої oпeрaції здійснити не змогли, тому мати сестер Берченко напередодні особисто приходила до матері Зайцевої. При цьому матір водійки знайшли саме в тій квартирі, яка вже цій родині не належить. Згідно з реєстром нерухомості, на другий день після aвaрії власником квартири на 200 кв м став Станіслав Тишкевич – аналогічне прізвище носить бухгалтер на фірмі Зайцевих. У деяких ЗМІ писали, що квартиру було продано саме для виплати компенсацій.

І вже сьогодні сторона Зайцевої надала реквізити для повернення коштів, що одразу і зробили родини пострaждaлих. Берченки повернули 100 тисяч, Євтєєви – 50. На ім’я матері Зайцевої – Іванової Тетяни.

facebook