fbpx
Дозвілля
Cмeртeльний вірус вразив один з найбільш популярних видів риби – Всесвітня продовольча організація

У Продовольчій і сільськогосподарській організації Об’єднаних Націй (ФАО, FAO – Food and Agriculture Organization of the United Nations) з тривогою повідомляють про дуже заразне вірусне захворювання озерної риби тіляпії та попереджають про можливі негативні економічні наслідки і погіршення ситуації на ринках праці та продовольства. Про це повідомила прес-служба ООН.

“Вірус озерної тіляпії – риби, схожої на коропа, – був виявлений вже в п’яти країнах на трьох континентах: в Колумбії, Еквадорі, Єгипті, Ізраїлі й Таїланді. Цей вірус жодним чином не загрожує здоров’ю людини. Але він може знищити популяцію цієї риби. Так, спалах вірусу в Таїланді вже призвів до зaгибeлi до 90% цієї риби”, – йдеться в повідомленні.

Тіляпія сьогодні – один з найпопулярніших видів риби у світі. Вона є важливою складовою сучасної продовольчої корзини багатьох сімей в різних країнах світу.

У 2015 році світове виробництво тіляпії склало 6,4 млн т на суму 9,8 млрд дол. Виробництво цієї риби забезпечує робочі місця, а також доходи для мільйонів людей на внутрішньому та експортному ринках.

У ФАО закликають країни-виробники тіляпії проявляти пильність і слідувати торговим протоколам Всесвітньої організації з охорони здоров’я тварин, також у разі необхідності запровадити карантин.

Читайте також: “Ты ублюдок и мерзавец!”-перепалка Саакашвілі та Петренка через фейкову партію “Блок Міхеіла Саакашвілі” (відео)

Джерело.

facebook