fbpx
Події
Cмepтельна aвaрiя в Харкові: водій Volkswagen зробив офіційну заяву

Ще один учасник aваpії у Харкові, під час якої зaгuнуло 5 людей, водій, що перебував за кермом Volkswagen Геннадій Дронов, зробив офіційну заяву щодо ДTП. Щоправда зараз він перебуває у лікарні, тож його словами передав адвокат Сергій Перепелиця.

За словами Дронова, він рухався на зелений сигнал світлофора, у той час як Lexus їхав на шаленій швидкості і з’явився “нізвідки”, пише 24канал

“Виїжджаючи на перехрестя вулиці Сумської та провулку Мечникова, я рухався на зелений сигнал світлофора. Я переконався в безпеці переїзду вулиці Сумській, дивився по сторонах, і під час цього автомобіля Lexus не було в полі зору, – заявив водій.

Далі, за словами Дронова, він зосередився на пішохідному переході через провулок Мечникова. Він наголосив, що Lexus з’явився дуже швидко, тож він не зміг адекватно зреагувати.

Читайте також: ПІШЛА З ЖИТТЯ ВІДОМА УКРАЇНСЬКА ТЕЛЕВЕДУЧА (ФОТО)

“Все сталося так швидко, що я навіть не відразу зрозумів, що сталося. Автомобіль Lexus вискочив на перехрестя раптово, нізвідки! Я не бачив його і не міг бачити, оскільки Lexus вилетів на перехрестя з шаленою швидкістю. Його не було коли я починав рух, а з того моменту, до зіткнення пройшли лічені секунди”, – йдеться в заяві Дронова.