fbpx
Події
Читає Біблію і займається спортом.Черновецький розповів, як його сину живеться у в’язниці

Степан Черновецький схуднув, але не скаржиться, стверджує його батько. Колишній мер Києва Леонід Черновецький заявив, що його син у в’язниці Барселони страждає без комп’ютера та пише йому листи. В інтерв’ю “Сегодня” одіозний екс-очільник Києва сказав, що його син Степан має стерпні умови, однак перші два дні ув’язнення він не міг знайти собі місця.

Читайте також: СИН ЧЕРНОВЕЦЬКОГО ЖИВ У НЕЗАКОННО НАБУТОМУ БУДИНКУ ТА БУВ “МОЗКОМ” БАНДИ – ЗМІ

“Телефоном я з ним спілкуюся щотижня. Стьопа пише мені листи, і я йому відповідаю. Спілкуюся з ним зараз навіть більше, ніж коли він був на свободі, – постійно був зайнятий справами… Звичайно, морально він страждає, бо не знаходить відповіді на запитання: за що його переслідує іспанська поліція. Але тримається! Читає Біблію, займається спортом.

Каже, що ніколи не міг собі уявити такої ситуації, і перші два дні у в’язниці не знаходив собі місця: його просто душила несправедливість”, – пояснив колишній мер. За словами Черновецького, його син дещо схуднув у камері і живе за суровим розпорядком. “Йому досить тієї їжі, що дають у в’язниці.

Схуднув трохи, але йому до лиця! Зате все за суворим розпорядком! Дружина відвідує його щодня, сестра Христина, адвокат… Відчуває потребу в комп’ютері, тому що щодня треба віддавати сотні розпоряджень підлеглим – з ним працюють багато сотень людей. Але пристосувався і пише всім листи від руки… Бізнес, слава Богу, не зупинився”, – додав він. Сам екс-мер наголосив, що йому вже не вистачає енергії займатися справами сина і допомагає він хіба що порадами.

Нагадаємо, у Барселоні під час спецоперації із боротьби з фінансовими злочинами було заарештовано 11 осіб, серед яких Степан Черновецький і власник закладу – бізнесмен вірменського походження Арман Маїлян. Як повідомили у поліції, підозрювані використовували ресторан, відкритий 2014 року, для відмивання коштів.

Йдеться про махінації на суму в мінімум 10 мільйонів євро, які були інвестовані в нерухомість. Також було встановлено зв’язок із компаніями, розташованими на Кіпрі та Віргінських островах. Згодом були опубліковані фотографії затримання співробітниками поліції Степана. 15 липня Степана Черновецького взяли під варту без застави.

Джерело.

Реклама