fbpx

“Численні концерти і виступи перед українськими військовими в діючих військових частинах”, – у пресслужбі Офісу президента пояснили за що Зеленський нагородив своїх колег по “Кварталу 95”

З нагоди дня Незалежності президент України Володимир Зеленський удостоїв державних нагород деяких чиновників, митців, українських спортсменів, працівників ЗМІ.

Серед них, зокрема, нагороди отримали колеги Зеленського по “Кварталу 95” – Євген Кошовий та Олександр Пікалов.

Відповідаючи на запит редакції видання НВ щодо причин нагородження у пресслужбі Офісу президента пояснили, що нагородження Євгена Кошового та Олександра Пікалова та низки інших представників шоу-бізнесу обґрунтоване кількома факторами, зокрема через «потужну волонтерську діяльність».

«По-перше, потужною волонтерською діяльністю команди «Студія «Квартал 95» та інших зірок українського шоу-бізнесу, які також зазначені в указі, протягом багатьох років з 2014 року загалом і з лютого 2022 року, зокрема.

— Численні концерти і виступи перед українськими військовими в діючих військових частинах у Миколаєві, Харкові, на Дніпропетровщині та інших містах, де відбуваються бойові дії (понад 140 виступів).

Всебічна волонтерська підтримка наших захисників, благодійні концерти у різних країнах світу, кошти з яких було перераховано на потреби ЗСУ, медійна активність на захист інтересів нашої держави тощо — це все потужна медійна зброя на інформаційному фронті, який є дуже важливим для нашої спільної перемоги в цій війні», – пояснили у пресслужбі Офісу президента.

You cannot copy content of this page