fbpx
Події
Чиновниця, яка оскандалилася, спливла на новій посаді: мережа схвильована

Заступник глави митниці Одеської області Лариса Ареф’єва, яку затримали на отриманні хабара в 50 тисяч доларів восени 2015 року, в декларації повідомила про призначення на високу посаду. Про це повідомляє  bihus.info

Про призначення начальником відділу митного аудиту Департаменту аудиту Державної фіскальної служби Ареф’єва повідомила під час заповнення декларації про доходи за 2015 рік. За даними видання, після свого затримання на хабарі Ареф’єва втекла від правоохоронців, а пізніше в Одеській митниці повідомили, що вона перебуває на лікарняному.

У той же час керівник Одеської митниці Юлія Марушевська запевняла, що на Лариса Ареф’єва взагалі не працює на митниці, і їй невідомо, куди вона зникла. У свою чергу глава ДФС Роман Насіров заперечував факт отримання хабара Ларисою Ареф’євою.

Повідомляється, що до Одеської митниці Ареф’єва працювала головним інспектором митного поста “Київ-аеропорт” Київської регіональної митниці. З 2013 була начальником управління митної вартості Житомирської митниці Міндоходів. Там же очолював службу боротьби з контрабандою її чоловік — Павло Ареф’єв. Після Житомирської митниці, з літа 2015 року, Ареф’єва працювала на Одеській митниці, а вже восени того ж року опинилася в епіцентрі скандалу з хабаром у 50 тисяч доларів.

Читайте також: Зміни починаються з тебе: “антизрадний” ролик про українців зворушив мережу

Джерело.

facebook