fbpx
Події
“Чим ти поїш собак, скотино?” Відео сутички із жебрачкою у Львові обурило користувачів мережі (відео)

Жебраки у Львові використовують собак, знущаючись над ними, аби тиснути на жалість перехожих.

Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook написала Roberta Sorokroy, пише obozrevatel

“Насправді жебраки тримають тварин фактично у заручниках – їх не годують, не доглядають і навіть споюють чимось, аби ті мирно спали і не гавкали(це я вам, як власниця вівчарки говорю, здорова собака не може увесь день мирно спати на руках). Подумайте про це, коли наступного разу проходитимете повз сплячих песиків, які потребують вашої допомоги, але не можуть про це сказати”, – написала вона.

За словами жінки, переважно вони сидять там, де багато людей – Проспект Свободи, вулиця Чорновола, Площа Ринок.

“В жодному випадку не давайте їм грошей! Викликайте поліцію, якщо патруль буде більш менш адекватний – вони віддадуть тварин у ЛКП “ЛЕВ”, а жебрачку доставлять у райвідділок”, звернулась вона до львів’ян.

Читайте також:10-РІЧНИЙ ШКОЛЯР ВИНІС ІЗ ВОГНЮ 3 БРАТІВ

Крім того, 20 квітня одна з жебрачок напала на дівчину, яка зробила їй зауваження.

“Сьогодні дівчина на проспекті Свободи побачила жебрачку з чіпованими псами. Мирно зробила зауваження, що жебракувати не можна – та й пішла по своїх справах, бо пси чіповані, себто в ЛКП Лев про них знають. Аж тут жебрачка сховала гроші і пішла за нею! Коли дівчина обернулась спитати, що та від неї хоче і почала провсяк знімати, – жебрачка почала поводитись агресивно, матюкатись і при людях кидатись на дівчину! Поліція приїхала і, прогнозовано, нічого не зробила – у жебрачки немає при собі документів, каже, що живе на Любінській під мостом, але скоріш за все це брехня – телефон заряджений, гроші на цигарки є, відчуття безкарності теж присутнє – вони поводяться так, наче знають, що на них ніхто впливати не буде, наче їх хтось “кришує”, – написала Roberta Sorokroy.

Користувачів соцмережі обурив такий спосіб заробітку, вони підкреслили, що потрібно перестати гроші таким жебракам.