fbpx

Чим обернеться для водіїв зниження акцизу на б/у авто

Бензин може подорожчати, вважає експерт

В Україні зниження акцизу на ввезення б/у іномарок доведеться компенсувати дорогим паливом. Таку думку висловив президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко, передає “Автовод“.

“В Україні на імпортні автомобілі заборонять ставити газове обладнання, а ціна бензину незабаром підвищиться. Такими будуть наслідки зниження акцизу на ввезення в країну старих машин” – сказав він.

“Уряд знайде, яким чином компенсувати втрачені гроші від зняття акцизу. Швидше за все, на ці автомобілі заборонять ставити газ, і водіям доведеться заправлятися виключно нафтопродуктами, ціна на які зросте”, -впевнений експерт.

У той же час експерт вважає: “не варто сумніватися в тому, що Порошенко підпише цей закон і він вступить в силу. Немає причин думати що президент не підпише. Безумовно в цьому є багато плюсів, але уряд все одно знайде спосіб наповнювати бюджет. А ще через таке нововведення з’являться спеціальні “перегонщики”, які і будуть привозити автомобілі з Європи”, -прогнозує він.

Читайте також: Toyota відкличе майже 1,5 млн машин в усьому світі

Нагадаємо, що в червні спікер Верховної Ради України Андрій Парубій підписав закон, який знижує акцизний збір з вживаних іномарок. У травні 2016 року Верховна Рада до кінця 2018 року знизила ставки акцизу на б/в транспортні засоби. Парламентарії 227 голосами підтримали законопроект.

Джерело.

You cannot copy content of this page