fbpx
Події
Чи ви здогадаєтеся, який жах приховує обличчя цієї миловидної жінки? (фото)

Нещасний випадок, що стався з Мішель Фокс з Нью-Йорка розділив її життя на “до” і “після”.

Кілька років тому, Мішель годувала грудьми свою новонароджену дочку, а поруч сидів її чоловік і розглядав щойно придбану рушницю. Раптом пролунав постріл і …

… Мішель залишилася без обличчя. Пострілом жінці знесло очі, ніс і верхнє небо. Лікарі врятували життя Мішель, але обличчя відновленню не підлягало. Довгий час порятунком для Мішель стали бандани та інші пов’язки, які вона була змушена носити.

Але одного разу, за рекомендацією лікаря Мішель, до неї прийшла художниця Марджі Голд, яка допомогла знайти жінці друге життя.

Художниця виготовила для Мішель спеціальний протез із силікону, в якому жінка відчуває себе більш розкутою і дуже щаслива.

За словами самої Мішель вона тепер дуже щаслива. Більш того, після того фатального пострілу вона розлучилася зі своїм чоловіком і сьогодні зустріла свою нову любов, чоловіка з яким вона відчуває себе коханою і найкрасивішою на світі.

Подружжя разом виховую доньку і абсолютно щасливі. Давайте побажаємо цій сильній жінці довгого здоров’я і безмірного щастя!

Читайте також:НАТАЛІЯ ФРІСКЕ ПОКАЗАЛА “ПРОРОЧИЙ” ЗНІМОК СВОЄЇ СЕСТРИ ЖАННИ ЗА 2009 РІК, НА ЯКОМУ ВИДНО ХРЕСТ І МОГИЛЬНУ ПЛИТУ (ФОТО)

Джерело.