fbpx
Події
Чи поїде Аліна Паш на Євробачення – Наглядова рада вирішить 18 лютого. Чому співачку можуть не допустити до участі у конкурсі

Суспільний мовник заявив, що не підписуватиме угоду зі співачкою щодо участі у міжнародному пісенному конкурсі “Євробачення-2022” до завершення перевірки та з’ясування фактів.

Уже декілька днів у мережі обговорюють, хто ж представлятиме Україну на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2022.

Після перемоги співачки Аліни Паш у Нацвідборі, який відбувся у суботу, 12 лютого, в ефірі UA: Перший, мережею почала поширюватися інформація про те, що співачка незаконно перетинала адмінмежу з Кримом через КПВВ Чаплинка у 2015 році.

Аліна Паш запевнила, що надала Суспільному довідку про те, що законно перетинала кордон і нічого не порушувала.

Натомість у Державній прикордонній службі повідомили, що не видавали співачці Аліні Паш довідку про законний перетин адмінмежі з окупованим Кримом через КПВВ Чаплинка у 2015 році.

А отже, довідка, яка була надана Суспільному командою Аліни Паш, виявилася фіктивною.

Аліна Паш пояснила, що підроблену довідку надав Суспільному мовнику один із членів її команди, із яким вона “не має бажання надалі співпрацювати”. І вона про це нічого не знала.

“Це зробив член команди, з яким я не маю бажання працювати після такого низького вчинку. І я в принципі не переживала, що можуть бути якісь проблеми з довідкою, тому що я законно перетинала кордон на автобусі, їдучи в Крим. Звісно я засмучена тим, що відбувається. Звісно я не хотіла опинитись в епіцентрі всього цього”, – розповіла музикантка.

Наразі Суспільний мовник чекає на офіційну відповідь від Держприкордонслужби щодо того, як саме Аліна Паш в’їжджала до Криму у 2015 році, після чого і буде прийняте відповідне рішення.

У пресслужбі Суспільного повідомили, що Наглядова рада у збереться у п’ятницю, 18 лютого, на позачергове засідання і розгляне ситуацію навколо нацвідбору на Євробачення-2022.

Тоді і стане відомо, чи зможе Аліна Паш представляти цьогоріч Україну на пісенному конкурсі.