fbpx
Дозвілля
Чи повинен чоловік забезпечувати жінку?

У нашому сучасному світі кожна людина робить те, що їй заманеться, заперечуючи істинне призначення, передбачене самою природою. Потім з’являються питання – чому почалися проблеми в стосунках? А все тому, що люди йдуть проти природи … проти їхньої сутності ….

Тренер-психолог Олег Сілявский розповідає про правильні ролі чоловіка і жінки, незмінність людської натури і про те, чому заплатити за даму 40 баранів це правильно.

Якими повинні бути ролі чоловіка і жінки в ідеалі?
– На своїх тренінгах я часто пропоную людям уявити просту біологічну модель. Наприклад будиночок на узліссі, в ньому живуть чоловік, жінка і п’ятеро дітей як це раніше було. І звідси випливають всі ролі, функції, наслідки, хто як до кого повинен ставитися, хто що повинен робити. В  матеріальному і соціальному плані все змінилося: люди живуть в комфортабельних квартирах, не треба ліс рубати, дрова носити. Але при цьому архетипова природа людини залишилася тією ж самою. Якщо люди не користуються нею, то починаються проблеми, певні дефекти: психологічні, соціальні. Взагалі, в сучасному світі існує явне спотворення ролей чоловіка та жінки. Аж надто люди відірвалися від своєї істинної природи, роблять що хочуть. Чоловіки забувають свої ролі і функції, жінки втрачають свої … В цьому сенсі зараз дійсно повний бардак.

Якщо керуватися вашою моделлю, то, виходить, що чоловік повинен повністю забезпечувати жінку?
– Звичайно, повинен. Однозначно. Інакше він втрачає свою чоловічу сутність і дегенерує. Є таке поняття, як духовний шлях, і кожному його слід пройти, знає він про це чи ні. Якщо чоловік не реалізує свою справжню біологічну функцію, то його шлях, його психіка виявляються спотвореними. Те ж відбувається і з жінкою.

Хіба чоловік чимось зобов’язаний жінці?
– Чоловік зобов’язаний підкорятися своїй природній натурі – бути воїном, захисником, покровителем. А якщо він цього не робить, то він не чоловік. Безумовно, людина може чинити по своєму, адже вона й справді нікому нічого не винна. Але тоді нехай приймає наслідки того, що робить, того, що не виконує своє певне призначення. А наслідки будуть сумними – як для чоловіків, так і для жінок, які не хочуть йти природним шляхом.

Що за наслідки?
– Для чоловіка це руйнування бізнесу, втрата сенсу життя, депресія, алкоголізм, імпотенція. Варіантів, які підготувала природа, маса. У жінок порушення своєї натури і правильного духовного шляху призводять до втрати краси, набору ваги, жіночим онкологічним захворюванням.

Який істинний шлях справжнього чоловіка?
– У нього в першу чергу повинна бути своя справа . Для чоловіка це відіграє принципово важливу роль. Знову ж таки в простій біологічної моделі голова сімейства повинен ходити на полювання кожен день або орати землю. Тоді він виживає, виживає його сім’я. Тому основний чоловічий шлях, духовний розвиток пов’язані якраз таки зі цією справою. Це перший пріоритет. А другий пріоритет – це жінка. Якщо у чоловіка немає люблячої жінки, тоді у нього в житті починається повна маячня. Тому кожен чоловік в ідеалі повинен мати жінку, яка б спустила його гроші на вітер.

Ось прямо-таки на вітер?
– Саме так. Жінки ж спускають гроші на вітер, це очевидно. Тільки спершу чоловікові треба їх заробити. І це в традиційних культурах завжди було визначено. На жаль, в сучасному світі більшість традиційних практик загублені. Але подекуди ще залишилися такі культури. Наприклад, на Сході досі збереглося таке явище, як калим. І це правильно. Це дуже правильно. Тому що якщо ти не можеш заплатити 40 баранів – тобі не можна довіряти жінку.

А навіщо ще чоловікові потрібна жінка, крім як гроші спускати?
– Взагалі, жінка для чоловіка – один з найкращих джерел інвестицій. За умови, звичайно, що це справжня жінка. Він в неї весь час щось вкладає, а у неї весь час щось виходить. Раз щось вклав – діти вийшли, іншим разом вклав – будинок вийшов. На матеріальному рівні це важливо. На соціальному рівні – статус, мовляв, у мене є жінка, причому найкраща і найкрасивіша. Крім того, це дає відчуття надійного тилу.

Читайте також: Поїзд Дніпро – Одеса, те, що сталося цієї ночі я буду пам’ятати все своє життя

Джерело.

facebook