fbpx
Дозвілля
Чи повинен чоловік пробачати зраду?

“Історія нашої читачки”

Чи повинен чоловік пробачати зраду?

Останнім часом на сайтах багато правдивих історій про зраду. Зрада – це жахливий вчинок. Але її можна, а іноді й треба пробачити. Це не мої слова, але є такі чоловіки, які промовляють саме ці слова, і прощають зраду.

Ніколи не розуміла таких чоловіків. Як можна пробачити таку зраду? Багато хто аргументує це тим, що у них сім’я, діти, а треба заради збереження сім’ї пробачити дружину. Але сім’я цих людей померла в той момент, коли вона зрадила чоловіка. А як же довіра? Справді, як можна повною мірою довіряти людині, яка вже здійснила зраду?

Я не вважаю чоловіка, який пробачив жінці сильним зраду. Не прояв сили, це прояв слабкості. Це неповага до себе як до особистості. Типова помилка чоловіка, постаратися пробачити, почати “все наново”. Воно і зрозуміло, важко руйнувати звичне життя, уклад, розлучатися зі звичками.

Психологічно багато чоловіків і для себе намагаються уявити жіночу зраду як її «помилку». Адже життя — це не плівка у магнітофоні, час іде лише вперед.

Повернути «той щасливий час» не вийде, як би нам часом не хотілося цього. Рубікон пройдено, зрада, зрада відбулася — це об’єктивна реальність, хоч би якою неприємною вона була — перед вами зрадник, ворог.

Висновок: зраду прощати не можна, бо так чи інакше жіноча зрада означає закінчення ваших стосунків. Я не розглядаю клінічні випадки повної залежності та підкаблучництва. Таких людей я не сприймаю як чоловіків.

Чоловік не повинен прощати жінці зраду, як жінка не повинна прощати чоловікові зраду. Жодні обставини не виправдовують зраду. Це не помилка, а свідомий вибір людини.

Кожен чинить так, як вважає за потрібне. Але виправдати і тим більше зрозуміти зраду неможливо. Кожна людина має свою думку з цього приводу. Так само не розумію тих, хто думає, що головне в зрадах – не ставити партнера до відома і все буде добре.

Як буде добре, якщо люди живуть у брехні? Багато хто так само скаже, що ніколи не говори ніколи. Так це правда, але не у разі зради. Зрада це усвідомлений вибір і вибір є завжди – змінити чи ні.

Жінка має поважати сім’ю та чоловіка, з яким живе та створила сім’ю. Але якщо жінка цього не робить, то чоловік, дізнавшись про її зраду, сам має ухвалити рішення. І самому піти від жінки, яка зрадила його.

You cannot copy content of this page