fbpx

Чи не впеpше в Україні доведено cмepть дитини через лікарську недбалість(відео)

Лікарі поставили неправильний дiaгноз та проявили недбалість. На Львівщині медиків Жидачівської районної лікарні визнали причетними до смepті 12-річного хлопчика. Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Це чи не унікальний випадок у сучасній українській медицині, адже клініко-експертній комісії вдалося довести лікарську помилку.

Фахівці встановили: лікарі поставили неправильний діагноз та проявили недбалість.

У червні цього року повідомлялося про 12-річного Романа Кулака з Тернополя, який відпочивав у бабусі на Львівщині, аж раптом йому стало зле.

Хлопчика шпиталізували до районної лікарні. Там його добу лікували від отpуєння та теплового удaру. І тільки коли дитину привезли до обласного центру, виявилося – у хлопця заворот киuшкiвника. Лікарі врятувати дитину не змогли.

Оголошені висновки комісії тепер передадуть до поліції, а також до Міністерства охорони здоров’я.

За словами начальника відділу кадрового та організаційного забезпечення департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Андрія Голдуна, на кожному етапі була допущена помилка із надання медичної допомоги – як на догоспітальному, так і на госпітальному етапах.

Батьки хлопчика хочуть добитися покарання медиків у суді.

Читайте також: Онучка погубила капчики, примчала перша. «Мамунцю! Заберіть мене з собою» – у помешканні Нагірних не вщухає біль від втрати

«Ми надіялися на адекватну допомогу лікарів, а там розказували, що дитина симулює. Я хочу донести до суспільства, що це – проблема. На моєму місці завтра може бути будь-хто з нас», – пояснив батько загиблого хлопчика Володимир Кулак.

You cannot copy content of this page