fbpx
Дозвілля
Чи можна вважати розлучницею жінку, яка майже рік зустрічалася з чоловіком, не здогадуючись, що у нього є законна дружина, а потім, коли зрозуміла, що при наді, отримала пропозицію руки і серця. Правда з’ясувалася. Але давайте про все по порядку

Відразу скажу, до чоловіків, які стрибають у гречку, будучи в шлюбі, я ставлюся вкрай негативно. Вважаю, що, якщо любов пройшла – просто іди з сім’ї, не ставай зрадником, не доводь свою дружину, яку колись кохав. Таке ж ставлення у мене і до жінок, які приймають любов від одружених чоловіків.

Але… Чи можна вважати розлучницею жінку, яка майже рік зустрічалася з чоловіком, не здогадуючись, що у нього є законна дружина, а потім, коли зрозуміла, що при наді, отримала пропозицію руки і серця. Правда з’ясувалася. Але давайте про все по порядку.

Ситуація – банальніше не придумаєш. Моя подруга познайомилася з чоловіком, будучи у відрядженні в Варшаві. Чоловік – не хлопчик, недавно сорок років відзначив. Працює в IT сфері, не бідує, живе на дві країни.

Подруга – молодша за нього на 8 років, одружена ніколи не була, дітей немає, робила кар’єру. І ось така зустріч з чудовою людиною, яка їй не просто сподобалася, вона закохалася в неї без пам’яті. Такою щасливою я не бачила її ніколи.

Почали зустрічатися. Він часто приїжджав з Польщі, практично жив з нею. Моя знайома була впевнена, що він не обтяжений ніякими іншими стосунками, тим більше сімейними узами.

Ніщо не вказувало на те, що у нього є дружина. А вона не просто була, але ще і подарувала йому дітей – трьох.

Звісно, все це ретельно приховувалося. Моя подруга була впевнена, що її коханий ніколи не був одружений і дітей у нього немає.

Вона вже будувала плани на покупку спільного дому і створення повноцінної сім’ї. В принципі, до цього все і йшло, ми багато про це з нею говорили, обговорювали варіанти переїзду її до Польщі, щоб не потрібно було мотатися і шлюб не був гостьовим, а повноцінним.

І тут, до всіх приємних моментів додається ще один – її прекрасний стан.

Сама допомагала влаштовувати їй сюрприз для батька малюка.

І, знаєте, сюрприз вдався.

Наш новий татко, дізнавшись новину, нарешті, зважився і розповів про все… І про дружину, яка, до речі, старша за нього майже на 10 років, і про великий будинок під Варшавою, в якому моя подруга, звісно, ніколи не була, вони зустрічалися в апартаментах. І про дітей згадав.

Сказати, що це було приголомшливе відкриття – нічого не сказати.

І що б ви думали, принц наш виявився «порядним» чоловіком. Зараз він знаходиться в процесі розлучення з дружиною і вже зробив пропозицію моїй подрузі.

Але такий фінал складно назвати хеппі ендом.

Марія неймовірно переживає через те, що стала причиною сирітства трьох дітей при живому батькові. Зрозуміло, що вона ні в чому не винна, але почувається розлучницею.

Вона поки не дала згоди на шлюб, проте розуміє, що це неминуче, адже скоро стане мамою і їй дуже хочеться, щоб у дитини був батько. Їй теж треба якось будувати своє життя.

Питання в іншому, чи буде вона щаслива в шлюбі, розуміючи, що нехай і не свідомо, але все ж була коханкою і зруйнувала чужу сім’ю?

Батько дитини запевняє, що кохання в колишній сім’ї вже не було, і просто жили заради дітей під одним дахом.

Але це слабо втішає, адже майже рік вона жила в обмані і брехні. Де гарантія, що це не повториться вже з нею?

Я бачила і особисто спілкувалася з цим чоловіком. Якщо чесно, мені здається, він дуже любить Машу і дійсно зможе зробити її щасливою. Хоча б на якийсь час.

Поживемо побачимо.

Фото ілюстративне.