fbpx

Чи можна побудувати нормальні стосунки з жінками, які мають дітей? Хочу розповісти про свою історію

Чи можна побудувати нормальні стосунки з жінками, які мають дітей?

Хочу розповісти про свою історію.

Часто чую, що чоловіки, які одружуються з жінками з причепами.

Ну якщо так, то я один із таких оленів, бо 4 роки тому взяв за дружину жінку, яка була на пару років за мене старша. У цієї жінки ще була маленька донька від першого шлюбу.

Але почну трохи з іншого. Після армії я почав працювати за фахом. А моя професія передбачала довгострокові відрядження на Півночі України.

Коли ми із колегами відзначали моє тридцятиріччя, мене така смута накрила, що просто не передати.

Начебто і життя цікаве, і гроші є, а сім’ї та вдома немає. Втомився я дуже хитатися чоловічим колективом з роботи і до бару.

Після закінчення експедиції я написав заяву на звільнення. Знайшов іншу роботу. Профіль той самий, але з міста нікуди виїжджати не треба. Максимум – це вийти за круассаном на обіді у кафе.

Заради приколу поставив додатки для знайомств, тому що здичав порядком серед чоловічого колективу. Але після першого “побачення” видалив додаток. Я зрозумів, що нормальну жінку не зможу знайти там. Це було не побачення, а якийсь цирк із нескінченним переліком вимог до мене. Але, ми знайомі менше години!

А там уже таке, що його не хочу згадувати. Найбільше знаєте від чого був здивований? З претензії, що я не заїхав до неї своїм автомобілем. У мене немає автомобіля. Останнє авто, яким я керував — це всюдихід, а до того я мав орендований трактор. Розпрощався серед побачення, сплатив рахунок і видалив програму.

Натомість зміг познайомитись з дуже гарною жінкою, за якою бігли собаки. Проводив її до під’їзду та не зміг не взяти телефончик. За кілька днів пішли до театру. Після театру ми їли тістечка та пили гірку каву. Вона вже тоді сказала, що має маленьку дитину.

Сказала це, щоб потім для мене не була подія сюрпризом. Ну гаразд, дитина – Ok. Пізніше познайомився із її дівчинкою. Добра і допитлива дівчина з гарними очима. Вже за кілька місяців я зрозумів, що не можу без них.

Запропонував пожити півроку разом, щоб зрозуміти, чи зможемо. Жінка погодилася. Все пройшло гладко. Я запропонував їй розписатися. Розписалися. Навіщо все це написано? Просто хвалюся, просто щасливий.

You cannot copy content of this page