fbpx

Чорти в лаптях нищать наші будинки. Окупантами знищено дім Валерія Харчишина під Гостомелем

«Цей будинок під Гостомелем — частина мого життя. В ньому виросли і жили троє моїх синів. Я будував його за всі гроші, що заробляв», — написав тому у своєму фейсбуці співак.

Харчишин зазначив, що боровся за будинок, коли у нього відбирали землю чи ошукували будівельники шахраї. А тепер його дітям немає куди повертатися…
«Для моїх дітей цей будинок — їхній дім. Їхня Україна. Вчора він повністю згорів. Орки влучили в нього. У моїх дітей тепер немає „їхньої України“. Їм нема куди повернутися. Вони про це ще не знають. Як і не знає мій старший син, що нині на півночі захищає свій дім… Там залишались двоє кішок, яких я ще кілька днів тому годував. Я не впевнений що вони живі», — написав він.
Харчишин зазначив, що нещодавно побудував поруч будиночок для батьків, які захотіли переїхати. Будівництво збіглося із затяжною COVID-кризою і фінансувалося на «останні гроші». Проте батьки співака так і не встигли переїхати… На завершення він додав, що обов’язково побудує новий дім.

«Чорти в лаптях нищать наші будинки, наше майно, але вони не знищать нас. Не знищать нашу волю, наші руки, наші знання, наші вміння. Я побудую сотні таких будинків. Ми все відбудуємо. Кожну домівку. Посадимо тисячі дерев. Але спочатку ми знищимо кожного орка, що ступив на нашу землю», — підсумував він.

Миру нам усім!

You cannot copy content of this page