fbpx
Перейти до вмісту

Чому в процесі варіння лопаються пельмені та вареники: багато господинь припускаються цих помилок

Деколи будь-яка господиня може зіткнутися з тим, що пельмені або вареники лопаються в процесі варіння, “випускаючи” смачну начинку в окріп. Це може зіпсувати страву.

Як виявилося, причина криється зовсім не в якості напівфабрикату: у більшості випадків ми просто припускаємося помилок у процесі готування.

Про які недоліки варто пам’ятати?

Правильно підготуйте воду
Готувати напівфабрикат у холодній воді не варто, тому потрібно довести рідину до кипіння. Після цього не забуваємо ввести потрібну кількість солі. Тільки після цього в каструлю ми відправляємо пельмені чи вареники.

Помішування
Пельмені або вареники можуть злипнутись, внаслідок чого страва буде зіпсована. Тому досвідчені кулінари рекомендують не забувати перемішувати страву відразу.

Тривалий процес обробки
Напівфабрикати не можна варити довго. Якщо перевищити зазначені виробником норми варіння, то тісто просто лусне. Тому завжди слідкуйте за тим, скільки часу потрібно для готування.

Об `єм
Пельмені та вареники не варто готувати у малій кількості води. Це негативно вплине на їхню якість. Тому слідкуйте за тим, щоб напівфабрикати почувалися вільно.

Склянка води
Якщо ви хочете, щоб пельмені однозначно зберегли форму, а також вийшли соковитішими, то варто знати про одну хитрість. Після того, як пельмені закиплять уперше, не забудьте влити додаткову склянку холодної води.

Позначки:

You cannot copy content of this page