fbpx
Без рубрики
Чому українці не можуть отримати закордонні паспорти: у “Документі” дали пояснення

Центри обслуговування громадян “Паспортний сервіс” і центри надання адміністративних послуг при районних державних адміністраціях призупинили роботу через слідчих дій Служби безпеки України.

Про це розповів прес-секретар держпідприємства “Документ” Володимир Поліщук у ефірі одного з українських телеканалів, передає 24 канал.

“У зв’язку з тим, що Службою безпеки України проводяться зараз слідчі дії, минулого четверга, 6 квітня, після обіду роботу з оформлення та видачі закордонних паспортів державним підприємством “Документ” булло припинено. Йдеться про наші центри обслуговування громадян “Паспортний сервіс”, а також центри надання адміністративних послуг при райдержадміністраціях. У п’ятницю до обіду вдалося якось відновити роботу, але все ж таки слідчі дії тривають. Тому наразі керівництво міграційної служби розмістило інформацію на своєму сайті про те, що поки роботу з видачі закордонних паспортів припинено”,– зауважив він.

За його словами, вже у вівторок, 11 квітня, сервіси оформлення і видачі закордонних паспортів відновлять роботу у Києві, а потім упродовж тижня мають відновити роботу всі 26 регіональних центрів, а також центри надання адмінпослуг.

“Зараз спільно з управлінням спеціального зв’язку проводяться необхідні заходи щодо відновлення цієї роботи. Відновлення роботи центрів почнеться з Києва, потім запрацюють великі міста, де великий попит на закордонні паспорти, і після них – менші міста”, – наголосив чиновник.

Читайте також: Названі правила перетину кордону, які діятимуть після скасування віз

Крім того, Поліщук підтвердив інформацію про суттєве збільшення попиту на біометричні паспорти та зазначив, що наразі такі документи можна отримати в територіальних підрозділах Державної міграційної служби України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що центри “Паспортний сервіс”, які займаються оформленням та видачею закордонних паспортів та ID-карток, тимчасово призупинили свою роботу з технічних причин.

Додамо, що минулого тижня після рішення Європарламенту щодо надання безвізу Україні сайт “Документу” також не працював. Тоді у МВС заявили, що прийом заявок на оформлення паспортів не відбувається через проведення обшуків працівниками СБУ у низці телекомунікаційних компаній.