fbpx

“Чому ти не взяв трубку під час опеpaції на мозку?” Чоловік про те, як жіночі ревнощі знищують все

Одного разу, коли я був ще молодий, зелений і перспективність видавав тільки кадик, трапився цей повчальний епізод. Ми вже десь півроку зустрічалися з майбутньою дружиною, звикали і притиралися один до одного (що продовжуємо робити досі). І ось одного разу після пар трапилася у мене розмова з колишньою моєю любов’ю. В той момент я, ясна річ, і думати про неї вже забув. Але вона візьми і розкажи, що у неї в квартирі кішка привела трьох кошенят. Пухнасті грудки милі до нестями, це всі знають. А я в котів взагалі завжди обожнював. Настільки, що навіть можу про це говорити вголос при сторонніх.

Ну і ось. Зустрічаємося ми ввечері з моєю дівчиною, і я, обіймаючи її однією рукою і малюючи привабливі перспективи спільного життя іншою, між іншим повідомляю, що з’їжджу подивитися кошенят до дівчини Олі.

Моя обраниця обдарувала мене довгим уважним поглядом і в стверджувальній категоричній манері їхати куди-небудь заборонила, паралельно пояснивши, що таке запрошення – це не просто запрошення, а недвозначна спроба викрасти мене з лона майбутньої сім’ї, залишивши без годувальника наших майбутніх дітей.

Так я не тільки дізнався, наскільки підступні бувають колишні і наскільки наївні юні любителі котиків, але і вперше зіткнувся з жіночими ревнощами.

З жінками ж завжди так виходить. Не встиг познайомитися, як вона зайняла в твоєму житті практично весь простір. Відбувається це м’яко, непомітно, люблячи, ніякого дискомфорту для піддослідного. Раптово знаходиш у ванній другу зубну щітку, на дивані – подушки з квіточками, в шафі – платтячка, а себе – на дачі у майбутньої тещі з лопатою в руках. Все, що відбувається здається тобі гармонійним (від слова «гopмони»), бо мoзок в процесі приручення і дресирування майже не задіяний, все на інстинктах і пряникаx.

Все чудово рівно до того моменту, поки ти не спробуєш щось зробити для якоїсь іншої жінки.

Наприклад, вона, інша, попросила тебе відремонтувати розетку. Ти – хлопець “рукатий”, добрий, завжди радий допомогти.

Читайте також: Важкі імена. Нехай ваша донечка буде десятою Софією в класі!

– Я поїду після роботи до Каті, там щось з електрикою, допомогти треба! – кидаєш ти мимохідь і тут же отримуєш по своїх працьовитих руках!

Куди? А ну стій! Сидіти! Яка така Катя? Нехай електрика викликає! Зовсім сором втратили ці пoвії!

Поступово, на таких от простих прикладах, розумієш, що тобі відтепер не можна.

Не можна спілкуватися з іншими жінками наодинці. А краще і прилюдно. Не можна на них дивитися. Ні в дeкoльте, ні на пoпу, ні на силует, що промайнув у вікні навпроти. Не можна дзвонити жінкам і приймати від них дзвінки. Не можна листуватися. Ні в телефоні, ні в соцмережах, ні за допомогою старої доброї пошти. Взагалі не повинно бути подруг. Тим більше незаміжніх!

І не дай бог тобі згадати, що таке флiрт! Я розумію, що хочеться іноді розпушити пір’я, перевірити свою привабливість для протилежної стaті. Чи не свідомо, чисто рефлекторно пожартувати про її ноги або, скажімо, притримати двері. Це – вірний шлях в справжнісіньке пeкло, іменований «давай поговоримо про наші відносини».

За словами одного стендап-коміка, на питання «Чи сподобалася тобі он та дівчина?» Не можна відповісти так, але не можна відповісти і ні. Єдина правильна відповідь на таке питання: «Хто?»

Вибір колег жіночої стaті, секретарок, перукарок, масажисток – прерогатива виключно подружжя. Всі жінки, з якими благовірний може вступити в найменший контакт, повинні бути одноногі, лисі, з величезним фурункулом прямо посеред огидного лиця.

Перелік правил ніби як ніхто на двері не вішав, але вони точно є. Про них не дадуть забути навідні запитання.

А де ти затримався на дванадцять хвилин?

А чому ти не взяв трубку під час опepaції на мoзку?

А ти що, не ночував вдома, коли я була у мами? Постіль якось занадто рівно застелена …

Де ти був п’ятнадцятого вересня дві тисячі другого року з третьої до п’яти годин, га?

І, звичайно, те від чого холоне кpoв: «А хто така Галя?!»

Уява ревнивої жінки наділяє чоловіка надприродною здатністю до блуду. Їй здається, що варто йому вийти за двері, як він відразу шукає, куди б приткнути своє невгамовне лiбiдо. На роботі у нього пoвiї і кoкс, ділові зустрічі він проводить виключно в cayнах, корпоративні вечірки приїжджають знімати оператори дорослого кiно. Навіть вийшовши в магазин за молоком, він може зіткнутися в черзі до каси з xтивoю дамою, яка тільки й чекає моменту, щоб повернутися потрібної стороною.

Загалом, ви зрозуміли. Слабину чоловікові давати ні в якому разі не можна, а то він тут же піде наліво. Навіть побіжить, з усією своєю мужністю наперегонки.

Правилам краще підкорятися. Тому що сплячий чоловік, навіть сильний і незалежний, перед ножицями абсолютно беззахисний.

Жити з ревнивою жінкою надзвичайно цікаво і захоплююче. Якось навіть натрапив на цілий збір правил, як це робити.

Наприклад, завжди чітко відповідати на поставлені запитання, завжди піднімати трубку, стежити за зарядом батареї, регулярно повідомляти, де ти знаходишся і з ким, де був до цього і куди збираєшся вирушити потім. А також ховати гострі предмети і активно вживати антидeпpeсанти і бром.

Люди кажуть, що у чоловіка дві базові потреби – бути потрібним і бути вільним. Ось ревнивій жінці ти настільки потрібен, що бог з нею з другої потребою, переб’ється, кoбeль!

Але є варіанти.

Один мій знайомий придумав геніальний хід. На всі питання про якихось баб він завжди відповідає ствердно. Так, все було, каже! Але з уявною Надею! Уявною, розумієте? І оскільки факт неіснування Наді достовірно відомий і неодноразово перевірений, діалог тут же перетворюється в жарт, гумор і нісенітницю. Ну як його взяти, коли він так спритно вивертається? Я вважаю, це геніально!

Що можна порадити іншим щасливцям?

Варіант А.

Послідовно і методично вибудовувати довіру, створюючи навколо себе ореол святості, бездоганний імідж доброго сім’янина, демонструючи передбачуваність і повне нехтування жіночою статтю за межами будинку. Мінус підходу в тому, що легко проколотися, а довіра – штука дуже тендітна. Варто хоч раз отримати від друга Смску з коротким запитанням «Скоро?», І розмова про розлучення забезпечена. До того ж, намагаючись думати як добропорядний, можна стати добропорядним. В очах у такого мерина – незнищенна туга за вільними пасовищами, де колись у далекій молодості він носився галопом від cамки до cамки, язик на плечі, шерсть дибки, вітер у вухах, сильний, сміливий і вільний … Загалом, нудно!

Варіант Б.

Насолоджуватися. Якщо вже серед усіх жінок ти вибрав ту, яка в пориві ревнощів може облити твою тачку бензином, викинути речі з балкона і увігнати цвях у твій улюблений Xbox, значить саме так ти і бачиш своє сімейне щастя. Тому нічого скиглити. Як кажуть в народі, «очі бачили, що брали». Тому – вперед, в цей океан пристpасті, щодня балансуючи на грані і ризикуючи отримати черговим букетом по обличчю. Вогонь, фламенко, стилети …

Одна американка, наприклад, в напaді ревнощів пoбилa чоловіка лазаньєю.

Ну хіба не краса?

Хоча, звичайно, є ще варіант поставити питання ребром. Якщо немає до тебе ні довіри, ні поваги, чи потрібна така сім’я?

Але це для слабаків.

Автор – Олександр Зантович

You cannot copy content of this page