fbpx
Дозвілля
Чому сильних не люблять?

Сильних не люблять – вони незручні. Ними не можна керувати.

Вони чують себе, знають, чого гідні і готові від цього відмовлятися.

Усередині у них якоря, якими вони міцно тримаються за бажання жити без бруду і бути щасливими всупереч усьому.

Усередині у них міцне коріння, яке не можна вирвати або зруйнувати. Як не можна зруйнувати їхні залізні принципи, почуття власної гідності, мораль і віру у себе.

Сильні здатні витримати будь-яку правду, удари долі, випробування зрадою та шторми з власних емоцій самотужки.

Вони не бояться болю, бо переживши війну у власному серці і пройшовши через особисті випробування, навчилися перетворювати рани на мудрість і насолоджуватися життям, зберігши в серці красу та ніжність.

Сильні не маячать на чужих дорогах, не торгують щастям, не вимолюють любові — але якщо Бог пошле їм це почуття, приймуть його як великий дар і ніколи не зрадять того, кого люблять.

Живуть чесно, чинять по совісті, не хизуючись своєю історією, не вчать інших жити, а вважають за краще поглиблювати та розвивати себе.

Несуть свій хрест, не перекладаючи його на чужі плечі, відповідають за сказане і зроблене ними, а в падіннях звинувачують лише себе, витягуючи з помилок уроки — сильним властиво робити правильні висновки замість порожнього шкодування.

Розбірливі у всьому — їх не можна прогнути, нав’язати чужорідне проти їхнього бажання і волі. Ніколи і за жодних умов.

А ще вони вміють йти. Сильні вміють йти один раз і назавжди. Не випробовуйте їхні почуття, характер та терпіння на міцність – зламаєтесь.

Лія Русс