fbpx

Чому швидко сідає смартфон: 8 несподіваних причин

Термін життя середньостатистичного смартфона можна непогано збільшити, вимкнувши усе зайве. Головне знати що.
Сайт Novate пропонує ознайомитися з найпоширенішими причинами, від яких швидко сідає батарея вашого гаджета. Перш, ніж вкладати гроші в черговий девайс, підкорегуйте настройки, описані нижче.

Причина №1: поганий зв’язок

Якщо ваш телефон погано ловить мережу, це вбиває вашу батарею. Адже телефон постійно намагається підключитися до мережі, а “отримавши відмову”, повторює спробу, і так раз за разом.

Рішення: якщо ви не очікуєте термінового дзвінка, але знаєте, що перебуваєте в зоні слабкого сигналу, краще відразу перевести смартфон у режим «в літаку». Як мінімум, робіть це кожного разу, коли спускаєтеся в метро і порівняйте час життя батареї.

Читайте також:НАЗВАНІ НАЙНЕБЕЗПЕЧНІШІ СМАРТФОНИ

Причина №2: занадто багато додатків надсилають вам повідомлення

Дуже часто ви навіть не здогадуєтеся, скільки різних додатків і сайтів надсилають вам повідомлення. Адже при установці ми на повному автопілоті і без зайвих роздумів натискаємо “погодитися” або “прийняти”, не особливо вникаючи, на що ж підписалися. В результаті безліч додатків постійно перевіряє наявність чогось новенького – без вашого відома підключається до мережі і ість батарею.

Рішення: зайти в “Налаштування” – “Повідомлення”, і відключити функцію повідомлень у всіх додатків, крім дійсно, на ваш погляд, важливих.

Причина №3: у вас постійно включений Bluetooth

У більшості моделей смартфонів Bluetooth включається автоматично при кожному перезавантаженні. Він дуже сильно садить акумулятор.

Рішення: не забувати відключати Bluetooth в налаштуваннях. Крім тих випадків, коли вам потрібно з’єднатися з пристроєм.

Причина №4: ваш смартфон постарів

Смартфони – аж ніяк не довгожителі. І в першу чергу починає барахлити саме батарея. Так що, чим старший смартфон, тим, переважно, швидше він “вмирає” протягом дня.

Рішення: оновити телефон. Або хоча б спробувати замінити батарею.

Причина №5: занадто багато дзвінків

Дзвінки все ще займають перше місце за інтенсивністю впливу на термін життя батареї. Чим більше ви розмовляєте, тим швидше сідає смартфон.

Рішення: змиритися з неминучістю покупки PowerBank.

Причина №6: багато додатків використовують функцію геолокації

Електронні карти і навігатори – геніальний винахід, яке значно полегшує життя. Але постійно ввімкнений GPS лише трохи поступається дзвінкам за швидкістю вбивання батареї. Чим більше додатків мають доступ до функції геолокації, тим швидше телефон перетворюється в цеглу.

Рішення: зайти в “Налаштування” і деактивувати функцію геолокації для кожного конкретного додатка, залишивши в живих тільки карти (якщо ви користуєтеся ними щодня).

Причина №7: на вулиці дуже холодно або дуже спекотно

Лютий мороз і шалена спека впливають не тільки на ваше самопочуття, але і на самопочуття смарфтона. За таких погодних умов батарея здатна розрядитися без видимих ​​причин навіть за 10 хвилин.

Рішення: не діставати смартфон зайвий раз на вулиці в сильно мінусову або надмірно спекотну погоду.

Причина №8: у вас з’явилася дитина/собака/новий автомобіль

Ви напевно стали набагато частіше користуватися камерою і знімати відео. І, як наслідок, телефон почав сідати набагато швидше, ніж раніше.

Рішення: радіти “поповненню в сімействі” і стримувати свої фотопориви.

Читайте також:ЧОЛОВІК ЗА ДОПОМОГОЮ ДРОНА ВИКРИВ ЗРАДУ ДРУЖИНИ ПІСЛЯ 18 РОКІВ ШЛЮБУ (ВІДЕО)

Джерело.

You cannot copy content of this page